• tsk'nın 22 temmuz 2015'ten bugüne kadar yapılan operasyonlar için ortaya koyduğu resmi iddia.

"tsk'dan yapılan açıklamada, 22 temmuz 2015 tarihinden bugüne kadar 6 bin 623 pkk’lı teröristin etkisiz hale getirildiği, bunlardan 4 bin 571’inin öldürüldüğü, 695’inin yaralandığı, 716’sının yakalandığı ve 641’inin ise teslim olduğu belirtildi."
  • fikirlere kurşun işlemiyor harbiden.
    ufak çapta soykırım yapmışız hala değişiklik yok, mevcut bölücü güruh devam ediyor.
  • tabi tabi, birisi de 3 milyar ağaç dikmişti.

neyse bu hiç olmazsa küsuratlı sayı vermiş.

(bkz: at yalanı)

zorunlu edit; gönül isterki 10.000 olsun fakat ben rakamların şişirme olduğu kanaatindeyim.
  • bu ulkede kurtlerınde olmesını ıstemıyoruz
  • en cok olduren bir ust division a ciktigi icin cok gerekli olan veriler bunlar
  • sayı abartı da olabilir. çözüm süreci sırasında pkk yöneticilerince kurulduğu ifade edilen pkk'nın şehir kuvvetleri de.
  • counter strike'da yapmış olabilirler.
    yaşasın steam kardeşliği.
  • son bir yılda ortalama günlük 14 teröristin öldürüldüğü sonucunu veren açıklama. şahsen inandırıcı gelmemektedir.
  • bu kadar terörist öldürülüp hala bi bu kadardan da fazla terörist varsa eğer korkunç bir olay, pkk bu kadar yapılanırken güvenlik güçleri resmen solitaire oynamış. şahsen ben inanmıyorum olsa olsa 600-700 dür. karşı tarafa psikolojik baskı yapmak amacıyla yayınlanmış bir haber olabilir.
  • ilginctir 30 yildir yilda 5 bin kisiden 150 bin kisi oldu desek vay anasini 150 bin terorist oldugunu soylesek bir de buna cogu zaman pkk kadrosu her sene 5 bin denildiginide eklersek biraz garip bir istatistik cikiyor ortaya.
hesabın var mı? giriş yap