• aöf psikoloji mezunu psikolog: dobarlan bıragma gendini *
  • darısı sosyal hizmet’in başına.
  • doğru karar.

hiç mi iyi bişey yapmiyor hep eleştiriyorsunuz diyen salaklar için de bu burda dursun.
  • aöfte kapatıp tüm örgün programlarda psikoloji bölümü kontenjanlarını 3 kat artırarak psikoloji lobisini yok edebilir.
  • klavuz yayınlandı, iki saat sonra tercihler ösym'ye yollanmaya açılacak. nasıl iptal edilecek. daha önce, kılavuza konan bölüm sonradan kaldırılmış mıydı?

muz cumhuriyeti ya yemin ediyorum. kural yok kanun yok, tayyip ne derse o.

ek; bu gece 00.00'da tercihimi yapıp hemen yollucam. nasıl, ne hakla tercih yaptığım haneyi sileceksiniz.

edit; çok sayıda mesaj geldi. benim dediğim; 6 ağustos'ta başlayacak olan, klavuzu yayınlanan, klâsik üniversite tercihi. ikinci üniversite olarak eylül'de kayıtlar. (iptal olmazsa)
  • lobicilik faliyetlerinin önemini bir kez daha göze resmen sokmuştur.
  • o zaman sizi şöyle alalım. en azından bu program toplum sağlığını ilgilendirmiyor.
    (bkz: aöf ingilizce lisans programı açılsın kampanyası)
  • amasi mamasi yok, dogru karar. acikogretim ile psikolog olunuyorsa universiteye de gerek yok, kursla psikolog olunsun. acikogretim dedigin online kurs .
  • üst edit: bu ülkenin en büyük sıkıntısı insanların az bile değil hiç emek etmeden bir şeyler olmak bir yerlere gelmek istemesi. çok yazık.

doğru olan karardır. insanların psikolojisi çocuk oyuncağı değildir. psikoloji mümkünse eğitimi 1 sene daha uzatılarak daha donanımlı psikologlar yetiştirecek hale getirilmelidir.

edit: online eğitim ile aöf'un bu kadar karıştırılması bilinçli değilse cahilce. arkadaşlar online eğitimde hoca tüm öğrencileri tanır proje verir sınav yapar ders yapar. online eğitimin altyapısı daha oturmuş bile değil türkiye'de. virüs sonrası zoraki bir geçiş oldu. aöf dediğimiz şey kitap verilir sınava girersin sürekli aynı soruların çıktığı önceden belirlenmiş bir havuzdan çekilen sorular çıkar. ezberler geçersin. bal gibi de öyle olduğunu biliyorsunuz. işinize gelmiyor. böyle psikolog falan olunmaz. azıcık mantıklı olun!
  • abi şakamısınız siz ya. ülkede eğitim mi kalmış da buna iyi karar diyorsunuz.

ilk 500e giren üni yok, bilimsel çalışma yapan üni yok siz aöf psikoloji olmaz diyorsunuz. örgün mühendislik, işletme, tarih, edebiyat oluyor mu sanki?
hesabın var mı? giriş yap