• yerli turistlere istanbul turu attıran efsane otobüs
  • kıtalararası yolculukta güvenin adresidir.
  • geçen gün saat 18:00'da binmek gibi bir hata yaptım. ağlayan bebek ve telefonda pazarlık yapan bir travestinin de gücüne güç katmasıyla beraber resmen iett'nin ölüm grubuna dönüştü.
  • her türlü tanımın kendine uyduğu aslında otobüs hattıdır. sabırlıyım ve aksiyon istiyorum diyorsanız survivora katılmanıza gerek yoktur.
  • mudavimlerinin cogu birbirlerinden habersiz suserler anladigim kadariyla. yarin sabah caktirmadan eksi diyerek oksurun falan da arkadas olun, kaynasin ne bileyim.
  • her sabah 7:50-8:15 arası halıcıoğlu durağından bindiğim otobüs. yerim ben onu.
  • esenler otogarı ile aynı eve çıkasıca.
  • anadolu yakası'nın ücra bir otobüs durağında saniyelerle 500es'i kaçırmış (hâliyle gireceği sınavı da kaçırmış), üzgün üzgün arkasından bakan beni, "atla, ben seni yetiştiririm" diyerek o sırada duraktan yolcu almakta olan otobüsüne almış, öndeki 500es'i cep telefonuyla arayıp bir sonraki durakta biraz beklemesini söylemiş ve harbiden de o kaçırdığım otobüse beni bindirtmeyi başarmış bir 500t şoförüne rastlamıştım yıllar önce. bu olayın üzerine başka hiçbir otobüs macerası beni datmin etmedi beyler. kendimi resmen bir "öndeki aracı takip et" olayının içinde buldum ashgavsd daha ne yapsın lan bu otobüs, hadron mu çarpıştırsın amk.
  • o kadar farklı türden insanlar barındırır ki içinde şahsen ben akbili olan çuval gördüm. bildiğin çuval.
hesabın var mı? giriş yap