siraktan

  • azimli
  • kofti anarşist (169)
  • 4883
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen ay

alex de souza

"adının en yoğun geçtiği dönemde gs ve beşiktaş belini doğrultamıyormuş da bundan bu kadar iyi görünüyormuş" bugün öğrendiğim kadarıylaahahahahaha ulan bunu diyen, bunu düşünen, bide utanmadan yazanlar var arkadaş. napalım olm gs ve bjk belini doğrultamıyorsa? onlar yerine transferi biz mi yapalım? alex'i getirirken bu adamın başarısını küçümsemeyin diye size de pato ve ganso'yu mu getirelim "güçlü takım olun sonradan ama biz kötüyüz diye zırlamayın" diyerek?

god mode takıldığı türkiye liginin kıçıkırıkmış. bak sen? ben ne premier lig, la liga, bundesliga gol ve asist kralları biliyorum bu ligde tutunamayıp kayıp giden.. hayır madem ligin kıçıkırık ne diye ağlıyorsun biz belimizi doğrultamıyoruz diye? hadi ağlıyorsun neden lige kıçıkırık diyorsun?

"ortalık karışıkken sazı eline alamıyormuşmuş" mesela.. gs yeni stadının ilk derbisinde 1-0 öndeyken, hemde kayboluyor denen adam markajında cana ile oynuyorken 1 gol 1 asist ile maçı çeviren de kimdi sahi? ah ama pardon be canım.. o maç sikinin kendinden küçüklere kalktığı maçlar kategorisindeydi ama di mi? bilemedim.

ha birde "belli bir düzeni olmayan takımlara karşı yıldızmış" diyorlar.. bu ülke 6 senede bi tane düzenli takım çıkartamıyor mu ki bu adam 6 senedir bu ligin tartışmasız yıldızı oluyor arkadaş.. buna cevabınız evetse rijkaard, schuster, terim, denizli, şenol güneş, ve 6 senedir bu ligde görev yapan tüm hocalar görev yaptığı takımlara en ufak bir katkı yapmamış, en ufak bir düzen yerleştirememiş demektir.

ben hatırlamıyorum da kötü oynadığı adam adama markajda topal'a üstünlük kuramadığı maç varmış. dediğim gibi ben hatırlamıyorum ama futbol bu olabilir. hakan ünsal'ın hayvani bir gol attığı tsyd kupasındaki beşiktaş maçında da yasin sülün hagi'yi sahadan silmiş ve hagi ikinci yarıda oynamamıştı mesela. arjantin'in her maçında messi nerede diye 10 dakika sahayı süzmüyor muyuz hala?

kaka'nın "sihirli bi adam", gerrard'ın "fantastik bi oyuncu", santos'un "onun hakkında konuşurken bile önümü iliklemem gerektiğini hissediyorum", van basten'in izlediği bi gs-fb maçından sonra "sahadaki en zeki ve yetenekli oyuncuydu" diyerek tanımladığı bir oyuncu alex de souza..

6 senedir kırıp büktüğü belinizi doğrultabilirseniz bi ara kafanızı kaldırıp zevk almaya bakın.. :)

devamını okuyayım »