• içine şarap ve bira koydu. caiz olmayabilir.
  • amk çocuğu sadece domuz göbeği mi yiyor yani bir o kadar da pilav milav yiyor piç.
  • adamın göbeği taşşaklarına kadar inmiş
    yediği yemeğe bak
  • ha ho ! va ho ! uaa hoo ! diye diye hımın hımıh hımıh domuzu gömen adam.
  • kesin diet kola içiyordur
  • domuz göbeği yiyen domuz göbeği.
    normalde et yemeklerini çok severim ama adamın et keserkenki obez göbeğinin yağları etle birlikte bıngıl bıngıl sallandıkça etten tiksindim.
    vegan virali resmen
  • simdiye kadar izledigim en iyi sona sahip video: guys, the video is over, bye bye ahahaha video bitti hadi baş diyor eleman!

saçma sapan bişey diye açtım, hepsini izledim valla.

birincisi domuz göbeği doğru tasvir, hayvanın alt tarafına gelen yağlı kısım. genelde ya çekmek üzere olan kaynar suda braise ederler ya direk kizartirlar veya izgaralarlar. çin mutfağında videodaki gibi stew örnekleri çok, bu eleman da güzel pişirdi. tam bir çin mutfağı örneği bütün o soslarla beraber. ben olsam, son aşamadan sonra japonların gyoza yapması gibi bir de kızgın saça yatirirdim üstü nemli kalsın, ama yağlı kısımları ördek derisi gibi kızarsın. gerçi o kadar sosla bu yemeği kolay kolay kimse yiyemez, elemana helal olsun gömdü yarısını.

elemanın elleri kolları dahil yağ birikecek yer kalmamis. kanındaki hemoglobine kadar karamelize olmamış molekül yok vucudunda, yine de bu kadar yemek nereye gidiyor, ataistler bunu açıklasın! yakında yine bir youtuber ölümüne denk gelebiliriz...

bu arada yanında içtiği o likör, çin usulü pirinç şarabı... dünyanın herhalde açık ara ne iğrenç likorudur. korelilerin japonların falan ictigiyle hiç ilgisi yok. ınanılmaz lezzetsiz bişey tarifinin imkanı yok. yemin ediyorum 6 kg'luk yağlı eti yemesinden daha çok bozdu beni o şarabı kaseden içmesi.

kamu spotu gibi video olmuş guys, the entry is over, bye bye ahaha
  • pek yakında kalpten gidecek adamı gösteren video.
  • yediği yemekten çok yanında içtiği şeyi merak ettim. normal bir insan su içerken öyle tepki vermez heralde.

tanım: hayvan gibi şey yapan adam.

edit: likörmüş. tonto’ya teşekkürler.
    edit 2: mesaj atan arkadaşlara teşekkürler adamın içtiği şey çin'in milli içkisi baijiuymuş.
  • sıçtıktan sonra aynı tuvaleti kullanmak istemeyeceğim adamdır.
hesabın var mı? giriş yap