• twitter 280 karakter hakkı vermeden olmasını dilediğim eylem.

yoksa destan yazar, destan.
  • bu kadar tantanadan sonra o koltuğu bırakmazsa tayyip’in karizması sarsılır.
    söylenenlere göre cumhur’un gücü melih’e yetmiyormuş. melih’in elinde kasetler varmış ta falan filan diyorlar.
  • melih istifayi basip cumhurbaskanligi secimlerine girerek cumhurbaskanimiz olarak geri donecektir.
    iste o gun bizim de twitleriyle dunyayi sarsacak bir trump'imiz olacak. abd dusunsun.
  • gerçekleşmesini istemediğim olay.

hatta bir sonraki seçimde de aday olsun. seçim kaybettiğini görmek çok daha güzel olur.
  • sırf başlık açmak için gerçekleşmesi beklenilen olay.
  • istifa ettirilirse; michael myers gibi peşini bırakmaz bu. en son jason gibi gölden çıkar.
  • dün bu başlığı okuduğumda tarihi 6 ekim zannettim. bugünü de 7si sanıp maaş yatmış mı diye baktım. daha ayın 5iymiş ya. boşu boşuna heyecanlandım lan sabah sabah sizin yüzünüzden.*

neyse. konuyla alakalı da bir şey yazayım bari. istifa ederse milyonları sevindirir.
  • gitmeyecek ve reis'e meydan okuyacak.şu anda zaten yaptığı tam da bu.giderse,başının dara gireceğini ve aşama aşama kendisini yiyeceklerini iyi biliyor.yılların kurnazı,kolay pes etmez.gerekirse reis'e saldırır,el altında özel bişeyler biriktirmiştir muhakkak.zamanında kimlerle ilişkili olduğu ortada zaten.o yüzden çok curcuna çıkartacak.

sonuçta;reis ve adamları onu tekme-tokat göndermek zorunda kalabilirler.ama kolay olmayacak.
  • bu kanattaki sevinmeleri gören karar vericinin vazgeçmesine sebep olacaktır.
  • toplu sünnet ve toplu nikah benzeri , toplu kurban kesimi
    organize edilmesi gerek bir durumdur
hesabın var mı? giriş yap