• (bkz: elhamdülillah 1'e 10 gidiyor)

ben buraya yazarken kahroluyorum, adam satranç oynar gibi ülke yönetiyor.
  • adları söylemeyecek yüzleri gösterilmeyecek çocukları varmıydı nişanlılarmıydı söylenmeyecek. artık söylenmiyor şehit sayılarının bile önemsemediği bir millet haline geldik. ateş sadece düştüğü yeri yakmasa düştüğü yer hepimizin yüreği olsa millete inancım olacak biraz. ama pardon arda turan ve gönüllüler,ünlüler için daha çok üzülmek lazım.

başımız sağolsun.
  • şehidimize allah'tan rahmet diliyorum, yaralı askerlerimize de acil şifalar.
    son olsun artık, bu acılar, bu ölümler, bitsin artik. 3 günlük dünyada şu hayatı cehennem gibi yaşamayalım, ve yaşamasın hiçkimse.
  • çukurca'da 1 askerin şehit olduğu, 6 askerin yaralandığı pkk saldırısı. 12 askerimiz ise bir başka ilçede askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanmış.

http://www.milliyet.com.tr/…ari-yerelhaber-2090879/

sözlük kendisini türkiye'den ayrı bir yerde görüyor ama tam olarak toplumun yansıması. topçular, popçular, ne olduğu belli olmayan televizyon kişilikleri gündem oluyor.

nejat yapan kimmiş ki? belki bir okula ismini verir geçerler. yaralananlar zaten istatistikten ibaret.

http://www.tsk.tr/sehitlerimiz/sehitlerimiz_36

eskiden raflara gazete sererdik. her gün açtığım dolapta bir başka askerin şehit düştüğü haber denk gelmişti. kaldırmadım. hala yüzünü ve adını hatırlarım. okuyup geçiyoruz ama aslında ama onlar bir rakamdan çok daha fazlası.

şu haberdi: http://mobil.hurriyet.com.tr/…ogretmeniydi-14595227

kimleri kimleri kaybetmişiz. çok yazık. çok üzücü.
  • selo başlığında ağlananlar, şu açlık grevindeki teröristleri savunmak için 40 takla atanlar nerdesiniz???

sizler buralara uğramazsınız bilirim. çünkü sizin derdiniz vatan değil kahpelik. şehitlerimize gram üzülmezsiniz çünkü derdiniz o değil. ama hepiniz er ya da geç o hesabı vereceksiniz. emin olun artık dönüş yok.

allah rahmet eylesin şehidim. sen hakkını helal et.
  • allah rahmet eylesin. bir vatan evladı daha birlik, dirlik için canını feda etti. hain saldırıların sonuncusu değil malesef. allah ordumuza zeval vermesin. yeteri kadar yankı bulmamasına şaşırılmış. şaşırmayın. o kadar çok arttı ki bu haberler artık tepki veremiyoruz.
  • -"evet" çıkarsa terör örgütlerinin sesleri kesilir.
    numan kurtulmuş 24.01.2017

-"evet" çıkarsa terör örgütleri bitecek.
    binali yıldırım 08.03.2017
  • elden bir şey gelmedikçe, kimse bir şey yapmadıkça artık konuşmak boş ve yanlış geliyor. engel olunamıyor, tamamen çözümsüz bir mevzu mu bu? göz göre göre bunca şehit veriyoruz, kınamaktan başka bir şey yapan yok. ulan onu ben de yapıyorum normal vatandaş olarak, o zaman ne demeye ülke yönetiyorsunuz?

başımız sağolsun. kalanlara sabır versin. bunu daha kaç kez söyler kaç kez yazarız yetti. ne demeli bilemiyorum artık.
  • allah rahmet eylesin, kendi adıma bu şehitlerin hakkını nasıl öderim diye düşündüren elim olaydır. peki sadece şehitler mi ? nice kolunu bacağını iki gözünü kaybetmiş neredeyse ölmekten beter halde gazilerimiz var.. tüm bu olan biteni neredeyse ağacın dalından kopan bir yaprağı izleme umursamazlığı içindeyiz, sanırım esas problem burda
hesabın var mı? giriş yap