2462 entry daha
  • gercekten hala insanlariin deprem yuzunden hayatlarini kaybediyor olmasi utanc verici. her sene bunlari yasiyoruz, her yil yuzlerce insan hayatini kaybediyor ve deprem degil enkaz bunlara sebep oluyor. yapilan yollarin nasil paramparca oldugunu gorduk, bari su curuk binalari denetleseydiniz de depremden once yikip yenisini yapsaydiniz.

ama tabii bir insaatin maliyeti insan hayatindan daha fazla. yaziklar olsun. deprem olduktan sonra sadece gecmis olsun demeyi dilerdim. ama yine yardimlasmalar, yine enkaz altinda yasayan birilerini bulma umutlariyla yikintilar icinde ugrasmalar.

2 senedir deprem olacak diye bagiriyor bilim adamlari. hangisini dinlediniz de ciddiye aldiniz. depremin sucu yok ne yazik ki.

gercekten yaziklar olsun. cok uzgunum. hayatini kaybedenlere rahmet diliyorum.
  • ya bu hava civa mi bilmiyorum ama ozel ucaklarla giden yardim goturen youtuberlara sesleniyorum su an. zaten insanlar, markalar vs deli gibi yardim yapiyor. ok siz de yapin ama vinc operatorlerine ihtiyac varmis.

giderken patates yerine vinc operatoru goturebilirsiniz bence lutfen.
2904 entry daha
hesabın var mı? giriş yap