• 300.000 tanesi kız olsa, 150.000 tanesi güzel olsa, 75.000 tanesi benim yaş aralığıma hitap etse, 37.500 tanesi bana yüz verse, 18.750 tanesini ben beğensem..

süper haber!
  • 300.000 tanesi erkek olsa, onlar bile ortalama turk kizindan guzel olacak topluluktur.
  • önümüzdeki yıl türkiye'ye gelmeleri bekleniyormuş. fakat tam olarak nereye gelecekleri belirtilmediği için bir kaos ortamı yaşanabilir. yetkililerden bu konuyla ilgili açıklama bekliyoruz.
  • yaran yorumlara sahip sevindirici bir haberdir.

http://img219.imagevenue.com/…ntitled_122_931lo.jpg
  • evimde kalabilirler, ütü masasında uyurum ben, sorun değil.
  • ukraynali kizlarin, ulkemizdeki bu suksesini, ukrayna'da yasayan biri olarak anlamakta gucluk cekiyorum. icimde herhangi bir rekabet ve kiskanclik olmadan, ukrayna'ya geldigimden (daha onceki ziyaretlerim de dahil) beri sizin icin ukrayna' nin guzel kizlarini mercek(!) altina aldim. bu arada ukraynali erkeklere de bi goz ucuyla bakitim. sonuc:
    1. nufusun ucte ikisi hatun( mus)
    2. uzun boylu uzun bacakli kizlar kadar , tersi de mevcut
    3. zayif ve guzel hatunlardan daha cok sisman ve biyikli hatun mevcut( biraz abarti goz cikartmaz, taam kabul ediyorum dupeduz yalan).
    4. sarisindan daha cok (boyali sarisanlari saymiyorum) kumrali var.
    5.% 80'i (tek tek sayarak tespit ettim) renkli gozlu.
    6. bir cogu, kocalari tarafindan terk edilmis, evlilik disi cocuk orani dikkate deger.
    7. kadinlari egitimli ; dusuk maasla calisiyor( ogretmen, doktor , vb) , erkekler (bir cogu) liseden sonra, agir , daha cok para getiren islerde calisiyor.
    8. kilik ve kiyafet secimleri sahane :partiye gider gibi giyinip ise gidiyorlar.
    9. makyajsiz sokaga cikmiyorlar.
    10. hem erkekleri, hem de kadinlari sasilacak kadar utangaclar. benden de utaniyor olabilirler tabi.
    12. turkiye'deki hatunlarin , ya da dunyanin herhangi bir yerinde yasayan hatunlarin; ukraynali hatunlardan daha az cekici ve de guzel olmadıklari palavradir.
    13. kadin nufusunun cok olmasina paralel olarak, guzel kadin orani da
    yuksektir. ahan da budur .
    14. bakkali kadin, doktoru kadin, copcusu bile kadin. kadinlar sokakta yani...
hesabın var mı? giriş yap