• fenerbahçe başlıkları özeti
    fenev /şike

beşiktaş başlıkları özeti
    tiner /...... len amk

galatasaray başlıkları özeti
    fetö / imparator

ulan başka bi bok yok amk. dipsiz bir tekrar kuyusuna düştük. herkes rakip takımın başlığına girip aynı saçma ve klişe esprileri yapıp ergen ergen laf sokuyor amk.
    eskiden güzel güzel maç öncesi taktik analizler yapılırdı, maç sonucu detaylı analiz yapılır tek tek oyuncular hocalar yorumlanırdı.
  • bence fb iki farkla kazanacak ve biraz da olsa kendine gelecek

tahmini mac skorum 2-0
  • tahminlerime göre cocu'ya son darbeyi başakşehir vuracak.

şimdiden güle güle cocu. bir galatasaraylı olarak performansından memnundum ama lige tat gelmesi açısından gitmen en doğrusu.
  • fb bşk maçları, derbi maçı adayı sayılır. fener kötü gidişatına rağmen sürprüz bir galibiyet çıkarırsa şaşırmayın.
  • tüm spor yazarı ve yorumcular ali koç'a saldırmak için fenerbahcenin kaybetmesini istiyorlar. fenerbahce taraftarı bu oyunu görsün ve piyon olmasın.
    not: basının hedefinse kim varsa onun yanında olan futbolsever.
  • çıkış maçı.

peşün edüt; çıkamadı
  • fenerbahçe yenemezse küme düşme potasından çıkamıyor. son yıllarda böyle birşey hiç görmemiştim
  • stad yakınından bildiriyorum.

ellerinde biralarla sokakta maç öncesi havaya giren taraftarlar çok buruk. dakikalardır şu besteyi söylüyorlar;

acılarla yüreğimi kanattın
    tribünlerin anasını ağlattın
    tanrı hesap sorsun bizim için sana
    bizi yaktın siktin gittin comolli.

yazık lan fenerlilere, adamlar ağlıyor resmen. bir cimbomlu olrak fenerin tez zamanda bu rezil halden kurtulması ümsdkdkflşaia asdfghjkl. beter olun ipneler :)
  • favori başakşehirin kazanacağını maçtır
hesabın var mı? giriş yap