• rtük denen maşanın, akıl almaz bir bahane ile halk tv'ye ceza vermesidir. bahse konu olan ceza sebebinin ne kadar adaletli olduğuna siz karar verin:
    chp istanbul il başkanı canan kaftancıoğlu’nun “bir iktidar değişikliğine gidişatı görüyorum, böyle olacağını da düşünüyorum” sözünü rtük, “toplumu kin ve düşmanlığa tahrik” sayarak halk tv’ye yüzde 5 idari para cezası, 5 kez de program durdurma cezası verdi...

her şey çığrından çıktı artık ülkede. yargılanacaksınız.

kaynak
  • her siyasal iktidar seçimle gitmeyi kabul eder, sanırım bunların seçimle gitmek gibi bir niyetleri yok.
    bu suçtan bunu anlıyorum.
  • iktidarin gidecegini ongoren bir muhalefeti darbecilikle, halki kin ve dusmanliga sevk etmekle suclayan bir iktidarin secimle gitme niyeti olmadigini gosteren cezadir.

bak ne dedim simdi.
    secimle gitme niyetleri yok dedim. darbe cagrisinda mi bulundum acaba ben simdi yoksa?

su karikatur de burda dursun
  • bunlarin iktidardan gitmeyecegi icin yapmayacagi sey yok bence.

bunlar zaten daha ilk sancilar, sonucta 2 secim once ankara bb'nde bir dolaplar dondu, sonra gecen secimde ibb'de dondu ve iptal ettiler.

yakinda da baskanligi kaybettiklerinde yine bir dumenler doner.
  • resmen ifade özgürlüğü düşmanlığı... yeter artık !
  • ben bu adamların seçime yakın anketlerde kazanamadıklarını gördüklerinde seçimleri iptal edip resmi diktatörlüğe bile geçmeye çalışacaklarını düşünüyorum. iktidardan düşmeye hiç niyetleri yok.
  • korkakların korktukları için korkmayanları korkutmaya çalışmaları her devirde görülmüştür.

yargılanacaksınız
  • yuh artık ya. iktidar değişeceğini düşünmekte mi suç oldu mk.

t: rezil karar.
  • ceza verilebilir de bu sebeple ceza verilmez ki be kardeşim..
hesabın var mı? giriş yap