• 1 hafta sonra şakkadanak bir kupa daha kaldırırlar ve rakipler şoka girer, n'oluyoruz demeye fırsat kalmadan un gibi dağılırlar ve fenerbahçe 6. yıldızı takar..

ali koç gerçekten efsanevi bir başkan..*
  • videoyu izlerken ne yapıyor bu arkadaşlar diye düşündüm. beş yıldızlı tişörtler giymiş oyuncular 11 yıl önce alınmış bir kupa kaldırıyor, taraftarlar meşale yakmışlar.

t: bjk maçı öncesi motivasyon amaçlı kutlamayı içeren sembolik bir törendir.

edit:yazım.

debe editi: öncelikle, başta kendi annem olmak üzere tüm annelerin, anneler gününü kutlarım. böylesine güzel bir günde debeye girmek beni çok mutlu etti. fenerbahçe gibi köklü ve güçlü bir takımın psv,inter,chelsea gibi avrupa'nın güçlü kulüplerini devirip bizleri gururlandırdığı gibi gelecekte de daha başarılı günleri olması temennilerimle..
  • 89. kupamız. çatlayın. daha ikinci abdülhamit dönemindekiler eklenecek.
  • trabzonun geçmişe saplandığı, 5-6 yılı tümüyle heba ettiği, anca anca toparlandığı girdabın çok daha kötüsüne fenerbahçenin girdiğinin ilanı abuk durum.

işin kötüsü momentum yakalamış, bu sezonu iyi kötü bitirmiş takımı bu tarz tripler mahvedecek, gelecek sezon başarı elde edilmesi şu saatten sonra mümkün değil.

aklı başında fenerbahçe taraftarına üzülüyorum, bu saçmalığı hüloğ tadında destekleyen dehşet bir kalabalıkla aynı safta yer almak eminim onları da kahrediyordur.
  • çin'in wuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci ile ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde tek eğlence fenerbahçe amino koyum* çok eğlendim bu nedir
    ayrıca (bkz: başkasının yerine utanmak)
  • türkiye jungle'ında son dönemde gördüğüm en absürd komedi bu olabilir. insan gerçekten hayret ediyor. bir gs'li olarak bence biz de uefa kupasını şöyle bir kaldır indir yapalım bizim neyimiz eksik.
  • whatsapptan arkadaş attı biraz önce, ne adamlar ya 10 sene önceki görüntüyü paylaşıyor işsizler dedim içimden, beş dakika sonra başka arkadaş da atınca dank etti kafamda, ağzımdaki çayı püskürttüm sandalyeden düşüyordum az kalsın. büyüksün ali başkanım.

(bkz: ali koç başkan fenerbahçe şampiyon)
  • ali koç'un gelmesi ile neler umduk, neler bulduk! çoluk çocuğun yapacağı hareketler bunlar.

not : bjk
  • fenerbahçemizin ali koç yönetimindeki ilk kupası. anlamı büyük. 9 tane daha geliyor. kudurun. çatalhöyük'teki kazılarda sona gelindi.
  • bu kupayla birlikte 29. şampiyonluk fenerbahçe camiasına hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap