• olması gereken eksiklikti. ekşi sözlüğün adını kullanan belli başlı siteler bir çok kullanıcının hesaplarını çalmıştı. şu durumdan bile memnun olmayan memnuniyetsizler var. zaten bir çok entry’nize çeşitli sitelerden görsel yüklüyorsunuz ve insanlar bu özelliği direkt sözlük bünyesine almış. darısı uygulamanın güncellenmesine.

sözlüğün de bohu çıhtı.”
    siteyi instahrama çevirdiniz.
    burası da forum oldu yah.

hayatınızda hiç elinize sözlük veya ansiklopedi alıp okumadınız mı? bir çoğunda görsel olur. sitenin herhangi bir foruma veya instagram’a dönüştüğü yok. boku da bu sebeple çıkmadı/çıkmaz. yapacağınız tek şey; bunca zaman bizleri saçma sapan sitelere mahkum eden yönetime önce sitem etmek, sonra da; geç olsa bile getirdiği için teşekkür etmek.

gerçekten ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timine bir şey beğendirilemiyor. ötede beğenmeyin, hadi abisi.
  • düzeltilmesi gereken o kadar problem varken entryye görsel eklenme fasilitesi gelmiş. trollere, atatürk düşmanlarına ve en ufak bi olayda çöken servislerinize problem bulsanız daha iyi olurdu.
  • ne idüğü belirsiz sitelerin kurbağa olmuş linklerini görmeyiz artık umarım, güzel bir adım olmuş.
  • bir entry'ye görsel eklemek istediğimde yıllardır uğraştığım google pages, google sites, blogger, twitter vb. sitelerle uğraşmaktan kurtaracaktır. şükür.

ah bu özellik 2004'te falan olacaktı. bir sürü resmi imageshack'e, rapidshare'e kurban ettik.
  • gayet güzel olmuştur. tebrikler.

uludağ sözlükte çok uzun zamandır vardı. mis gibi başlığa tıklayıp başlıkla ilgili galeriye ulaşılabiliyor. resim, video, gif vb.

uğraşıp duruyorduk yok hizli resim yok imgur falan. mis gibi olmus valla.
  • sözlüğün sonu olacak harekettir.
  • ekşidio'ya hoş heldiniz.
  • önemli ve olması gereken bir şeydi.

tam ekşici kafa burada yazılanlar,

hızlıresim ve eksiup ile görsel paylaşmak zorunda kalınca; yapmıyorlar abi, yapsalar biz niye buralara yükleyelim diyenler, şimdi; forum olma yolunda önemli adım diyor.

sene 2020 ulen, görsel ekleme butonu geç bile geldi, siz bunun nesini eleştiriyorsunuz.

helal sana kanzuk, şimdi güzel bir dürümü hak ettin.
  • ahaha lan eksiup o kadar da reklam almıştı. harcadınız bu krizde onları da. umarım görsel paylaşımının bokunu çıkartmazlar.
    yönetim için küçük bir adım, yazarlar için ise büyük bir adım.

(bkz: nude atan yazarlar veritabanı) bekliyoruz ifem.
  • sanırım böyle bişeydir.*

yalnız arayüz az daha geliştirilirse ekşibişın olur bundan.*

edit: soulsofapollonia dedi, mobilden tıklanmıyormuş. "beş lira sıkışmış abi" diyormuş. herkes beş lira verse... iyi para kanka.
hesabın var mı? giriş yap