• bugün bindiğim ankara'nın meşhur 297 hattı özel otobüsü hınca hınç doluydu ve havasızlıktan dolayı belki 45 dereceyi buluyordu sıcaklık. hindistan trenlerini aratmayan otobüste ayakta yolculuk etmeye çalışan ben bir yandan sıcakla mücadele ediyor, bir yandan da ayakta durmak için adeta bir savaş veriyordum. bir 10 dakika sonra ankara siyasal bilgiler fakültesi cebeci durağı civarında otobüste tartışmalar başladı ve tarafların sesi anbean yükseliyordu. sonra anladık ki, 40-45 yaşlarında bir adam genç bir kızı yol boyu taciz etmeye çalışıyormuş. şikayeti de bir başka kadın yaptı. bağırdı, kaç dakikadır zorla yanaşmaya çalışıyorsun, ben buradan görüyorum, kızı resmen taciz etmeye çalışıyorsun dedi. adam inkar edecek gibi olsa da kadın anında susturdu tabii inkar edersin, hepiniz aynısınız gibisinden bir şeyler söyledi ve otobüs durdurulup, tacizciye parası iade edilip ilk fırsatta atıldı otobüsten. bu otobüs hattı genelde çok dolu olur ve bu tür vakalar sıklıkla yaşanır. daha önce 2 kez daha denk gelmiştim bu tür kavgalara. birinde genç bir kız hüngür hüngür ağlıyordu tacizci yüzünden. sinir krizi geçirmişti kızcağız. tabii kadına erkeğe ayrı otobüs yapılsın demiyorum ama en azından şu otobüslerin sayısı arttırılsın veya kızılay'a minibüs hattı yapılsın zaten cebeci'de lüzumsuz bir trafik var. buradan o sesini çıkaran kadını tebrik ediyorum, soracaksınız kimse bir şey yapmadı mı adama diye, hareket edecek yer yoktu otobüste, bir kaç kişi ayağa kalktı adamın üzerine yürüyecek ama adam ağzını açamadı ve indirildi aşağı.

düzenleme: çok özür dilerim 7 ağustos olacaktı umarım sözlük moderatörleri hatamı giderir.
  • anasını satayım, başlığı açan gayet ciddi bir olay anlatmış siz goygoy peşindesiniz.

tanım: ucuz kurtulmuş bir sapığın başına gelen olay. sağlam benzetmek lazım böyle tacizcileri.
  • --- spoiler ---
    adam taciz yaparken yakalanacak beyler
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap