• artsın amk. eskiden ne olacak ne bitecek diyordum üzülüyordum ama şimdi gram umrumda değil. giren girdi. alan kaçtı. millet zamlarını yedi liraya göre yaptı. herkes zam çekti piyasada ucuz ürün kalmadı. neye baksam içim gidiyor. döviz düştü noldu yapılan zamlar geri mi alındı? yo hayır dostum. halkla taşşak geçer gibi enflasyonla mücadele adı altında %10 indirim yaptılar. e ama yapılan %50 zammın yanında o indirim anca indirimcik olur. art lan allah aşkına art. zaten yanmışız. olan kurunun yanında biz yaşlara oldu zaten. onlar içinse artık svihs diyorum ben de.
  • ben anlamadim bu kurda ki hareketliligi ya. yani olmasi gereken 6 lira ve ustu ama nasil oluyor da 5.40 bandinda duruyor 1 haftadir hayret. bilmedigimiz ya da bilsekte dillendiremedigimiz bir seyler dondugu kesin.
  • o kadar oynak ki 1 aylık tl mevduat faizini 3 günde çıkaran kurdur.
  • abd'deki ara seçimler nedeniyle dolar bi tekmelemeyi bırakmıştı. önümüzdeki 2 ayda yeniden tekmelemeye başlıcak gibi geliyor bana yamulmuyorsam.
  • yılanoğlu bu kolay kolay ölmez. öldü diye bırakırsın her seferinde yeniden gelir şaşırırsın.
  • sabah saatlerinden başlayan yükselişle 5,43'ü geçen kur.
  • 5.42 de çok pis kavga var.

5.430 dan bir koydular anlık 5.391'e.
  • 5.39 ile 5.36 bandında gidip gelecek gibi duran döviz kuru.
hesabın var mı? giriş yap