şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 4.3'ü test etmesi muhtemeldir. <ytd>
 • seçimler de millet parasızlık çekmesin diye ortama para at. parayı bulan dolar alsın. olaya bak amk. ytd.
 • normalde beyin kılcal damarlar sayesinde pembeymiş. damarda kan iletimi kesilince gri veya ak bir renge bürünüyormuş.
 • trump'in iran ile ilgili yapacagi aciklama bakalim nereye kadar ziplatacak kuru. asil golden shot haftaya mahkeme karari ile yapilacak belki ama yarinki aciklama yayin ne kadar gerilecegine okun da n kadar yuksege cikacagina dair bir gosterge olacak.
 • sen gider müteahh-itler batmasın diye kdv düşürürsün, onlar ev satıp dolar alır.
  yapılan ekonomik haraketlerin ne kitapla ne teoriyle alakası var. enflasyonu yüksek ülkede bu kadar genişletici maliye politikası yapacaksın, faizi azlat diye bağıracaksın sonra dolares neden artıyor acaba.
  yazmayacağım yazmayacağım dayanamıyorum amk.
 • 4.21'i görüp günü 4.23-24 civarı kapatacağını düşündüğüm kur.

  anlık sevite 4.2635
 • akşam trump muhtemelen iran anlaşmasından çekildiğini açıklayacak.
  dolayısıyla petrol fiyatlarında yön yukarı.
  türkiye bu kavgada abd iran arasında kalacağı için zaten aşırı ısınmış olan ekonomisinin kötü etkileneceği aşikar.
  dün rahip brunson serbest bırakılmadı, duruşma temmuza ertelendi.
  haftaya da hakan atilla davası var.
  türkiyeye silah ambargosu uygulanacağı vs gibi iddialar havada uçuşuyor.
  sanırım 16 yıllık reklam arasının sonuna geldik.
  herkes sıkı tutunsun.
  bugün ise 4.30 seviyesini geçmesi sürpriz olmaz.
  sonrası allah kerim.
 • yeni bir rekora gebe durmakta ancak...

  bu yazdiklarim tamamen kendi goruslerim olup kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. sonra vay ben yandim diye gelmeyin. cunku bu kur olaylari ongorulmezdir, ne olur mesela?

  merkez bankasi cikarir tak 10 milyar dolar piyasaya surer, piyasa dengesini bile bulamadan tak bi 10 daha. uzmanlar ne oldugunu anlayamadan cikarir taaaak bir 10 daha surer butun teknik analizler anlamsizlasir.

  yapar bunu bilirsin. gozu karadir.

  sen dersin ki abi yuh bu kadar da dolar satilmaz, yapıştırır caaat bi 10 milyar daha. önünü alamazsin. yerlerde süründürür. bu kadar da olamaz, bu yaptığı yasadışı, nasıl olur da bu kadar doları var diye canlı yayınlar yapılır. aksam tv'lerde yarım muhalif 8 akpliye karşı olan biteni tartışırken, merkez bankası çaaaat bi 10 milyar daha satar.

  yeter artik dolar almiyorum dersin. bıkarsın dolardan. kusarsın resmen. yalvarırsın ama durmaz merkez. evine gelir zorla cebine dolar sokar caaaat 10 milyar dolar daha. çekmecenden dolaplarindan dolar fiskirir, kicini dolarla silecek hale gelirsin merkez bankasi agzina yuzune yandım allah, kulak deligine kadar çaaat 10 milyar dolar.

  bir yandan amerika perişan, yalvarıyor daha fazla satmayin. dolar cok dustu diye. merkez bankasi caaaaaat once atlantigi dolarla doldurur yürüyerek karşıya geçer caaaaat bi 10 milyar dolar da amerika kitasinda satar. çil yavrusu gibi dağılırlar
 • trump'in ırana yapacagi atar coktan fiyatlandi matmazel, atar yapacagi belli bizimki kasimpasaliysa trump da ny'lu. %3-%4 daha bir artis olabilir ama belli olmaz bu kisim uyanmayan varsa pozisyon almak isteyebilir

  asil artis dava sonuclaninca olacaktir. bunun disinda trump'in kime ne zaman atar yapacagi belirsiz surpriz yapmayi seviyor namussuz
 • 4.2755

  valla boyle giderse secim erteletir bu kur.