• finansçıların bize bir taraflarıyla güldüğü yayınmış. o zaman çık da açıklamasını yap. varsa yanlış bir şey söyle veya tersini savun. bi tarafımın finansçıları sizi.
  • planlı operasyon ama türkiye mi abd mi planlamış operasyonu o karışık.
  • korkutucu bir yayındır. daha da korkutucusu şu an bahsedilen şeyi yaşamamız .
  • an itibariyle şoka uğradığım yayın. böyle bir hissiyatı daha önce yaşadığımı hatırlamıyorum. arkadaşlar emin miyiz bu yayının gerçek olduğuna yoksa şaka mı yapılıyor?

ilk defa, korktuğumu hissediyorum.
  • localarında oturup televizyonda stratejistim diye konuşanlara ve belki de sözlükte yazılanlara bakıp 'ulan insanlar ne geri zekalı' diyerek gülüyorlardır. bugün bir kez daha gördük ki hepimiz birer piyondan ibaretiz. senaryo yazılıyor ve halk ne olduğunu bilmeden oynuyor. bugün yaşadıklarımız meğer çok önceden yazılmış.

büyük ortadoğu projesi dediğimizde de komplo teorisyeni oluyoruz.

edit: tamam ekonomistler piyon değil filmiş. bunları terminal'de gören ekonomistler kendilerine yazılan kaderi değiştiremediler, sadece tedbir alıp senaryoya göre oynadılar ve bugün yaşananların siyasi/askeri olarak nelere yol açacağını asla bilemeyecekler (işte o zaman şaşırırlar).
  • daha kaliteli video için (bkz: 8 ekim 2019'un 5 ay önceden planlanması)

asıl merak ettiğimse o tl opsiyon alım satım emirlerini hangi banka veya hangi kurumların verdiği. ekrandan görebilen yada bloomberg terminal üyeliği/erişimi olan biri aydınlatsa ne şükela olur.
  • bu amına koyduğumun küresel manipülatörüne kim rica ettiyse artık attığı twiti, ilgili yalaklarına kinayeli kinayeli sallamasından anlaşılıyordu zaten.

bu oyunu kurgulayan sermayeci köpekler bokunuzda boğulun emi amın evlatları sizi. koca ülkenin onurunu üç kuruş için ayaklar altına aldınız. alçaklar.

t: bir yayın.
  • yuh amk ya. büyük şaşkınlık içerisindeyim. hicbir değerimiz yok beyler bi simülasyonun içindeyiz olacaklar inceden belirlenmiş bilmeyen birtek biziz
  • bu hayatta tesadüf diye birşey yoktur.
hesabın var mı? giriş yap