• kizcagizin olumune sebep olmus serefsiz hayvan eylemi. hayvan dahi yapmaz ya.
    (bkz: nutkun tutulmasi)
    haber

haber keşke yalan olsaydı ama ne yazık ki değil yalan diyenler için;
    link
  • hayvan heriflik.
  • bazılarına göre sokakta sevişmekten evladır.

(bkz: kıyamete yakın insanlar sokakta alenen çiftleşecek)
  • isveç'te, norveç'te bilemedin iskandinavya'da falan gerçekleşmiştir. müslümanlar çocuk sikmez.
  • organize suc. tek suclusu kesinlikle tecavuzu gerceklestiren kisi degildir. onunla beraber kizin ailesi, olaydan haberi olan herkes ve bu olaya izin veren devlet de sucludur, cezalandirilmasi gerekir.
  • tiksindim yemin ederim.

hele ki"...on her wedding night after suffering internal injuries due to sexual trauma" cümlesini okuduktan sonra. o anı düşünmek içimi acıtıyor, yutkunuyorum, tiksiniyorum bir kez daha.

biz o yaştaki çocuğu sevmeye kıyamazken, aman birşey olur, dışarıda başına birşey gelir diye endişelenirken, elin iti nelere sebep olmuş ya rab..

ne diyim allah gani gani belasını versin, hem bu dünyada hem de öteki dünyada.
  • son derece normal karşıladığım olay. insan böylesi bir hayvan işte. kendimizi fazlaca büyütüyoruz. kuralları biraz esnetin, inancı biraz şekillendirin kaos dışında bir şey yaşayamayız. vahşilik kanımızda var.
  • eski tarihli bir haberdir. ancak ikinci kez okumama rağmen elim ayağım titredi yeniden. daha dün bir yaşgünü partisinde çocuklarla birlikteydim, cıvıl cıvıl oynuyordu küçük kuzucuklar arkadaşlarıyla. dünyanın yakın bir köşesinde ise aynı yaşta kanuni ve dinsel inanışlara uygun bir şekilde cinsel saldırıya maruz kalıp ölüyorlar. yok hocam, haber gerçekse, bu arabın ne adetinden bi bok olur, ne inanışından.
  • geri kalmış toplumların kanayan yarası olan çocuk gelinler gerçeğini yüzümüze vuran ve sabah sabah sinirden ağlamama sebep olan haber.
    ahlaksız herifler. .
    allahsızlar.
hesabın var mı? giriş yap