• 9 kasim'da 9 lira sloganını kullanacağımız dolar kuru olacaktır.
  • hepimize çay demletecek kur.
  • hayırlara vesile olsun.. oturduğum yerde banka hesabımın tl cinsinden çoğaldığını görüyorum.. lakin doları bozup tl ile birşey almaya kalkınca anlıyorum ki yükselen sadece faiz değilmiş :( bu kafayla giderse bizim ağalar seneye bu aylarda(2021 turizmi 2020 gibi olursa) 15 16 ları konuşuruz
  • vallahi ben çıktım satış:8.556 dan yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum alış: 8.40-8.45 arasına tekrar alırım olursa ^_^
  • doların , euronun altının bu şekilde yükselişini, tlnin böyle değer kaybetmesini benim seyrettiğim gibi seyredecekseniz niye hala oturuyorsunuz o koltuklarda niye istifa etmiyorsunuz. ülkenin bu işlerini yönetenler her kimse. vicdanınınız yok mu?
    yazıklar olsun!
    peki ya bu millete ne demeli, sizden çocuklarınızdan gidiyor. size de yazıklar olsun
  • 8.60 ile açılış yapıp 8.73-8.78 arası günü kapatacaktır.

edit: bu entry mb başkanı alındıktan sonra yazılmıştı ona göre düşünülmüştü. maliye bakanının istifası hesaba katılmamıştır :)
  • biden baskan olunca katmerli olacak kurdur.
    benim yatirim tavsiyesi olmayan tahminim 8.80'i vurur 8.65'lerde sabitlenir.

yil sonu dolar tahminim 9.20.

ytd.
  • merkez bankasi baskani kovulmus, biden baskan olmus. elon musk'in roketleri gibi ucusa gecmesi muhtemel olan kurdur. diger dolar kuru basliklarindan kesinlikle farkli olacaktir.
    bu enflasyonla yakinda yeni 500 tl'leri gormek muhtemeldir.

edit: cokomel istifa etmis. ucus kacinilmaz artik. dusecek diyenler hayallerde yasamaya devam etsin. cokomel, mektubunun sonunda allah sonumuzu hayretsin demis. e siz anlayin artik gerisini.
    edit 2: ayni senaryo daha onceden oldu. berat ilk geldiginde de yeni stratejiler soyle boyle ucacak kacacak dendi. ayni filmi tekrar seyretmeye devam edeceksiniz kisacasi. alim firsati vermis kurdur.
    edit 3: daha bu hukumet size ne etsin? dolar 8.02'ye kadar dustu. hepinize alim firsati verdi.
    su an 8.15 ve artmaya da devam. buradan alim yapmayan da artik aglayip sizlamasin.
  • 9u bulacaktır
  • sanıldığının aksine, 8.33 dolaylarına bir geri çekilme beklediğim kur. at fava bekle.
hesabın var mı? giriş yap