• bilginiz yoksa allah aşkına yorum yapmayın.

ifab: elle oynama oyuncunun kendi vücudundan ya da kafasından seken toptan sonra kasti olmadan meydana gelmişse ihlal yoktur, diyor.

clichy'nin pozisyonu da penaltı falan değil.

fenerbahçeliler şampiyonluğun gittiğinin farkında. ali koç da yönetim de farkında. ve ffp kurallarını ihlal ettiği uefa tarafından açıklanan fb'nin bu sene de şampiyon olamaması kıyametin gelmesi demek. yönetimin tek amacı kaos yaratıp, düşman yaratıp camiayı kenetleyerek sıyrılmaya çalışmak. akp'nin ekonomi yerlerde sürünürken yaptığı gibi.

edit: "biz ffp'ye uyuyoruz ne açıklaması" diyenler oluyor. buyrun .
  • ligimizin tiyatro olduğunu tescilleyen maç
  • federasyonun ve damat'ın karanlık oyunlarını 42384727429. kez ortaya çıkartan maçtır. sivas'ın verilmeyen penaltı pozisyonu gördükten sonra şampiyonun çoktan belli olduğunu anlamamak için ya mal ya trabzonlu ya da gslı olmak lazım..

anasını siktiler memleketin anasını...
  • dün tüm fb başlıklarına gelip dalga geçen kancıksporlular şimdi utanmadan gelip sivas'ın hakkı yendi de diyecekler.

insanda biraz omurga biraz şeref onur olur ama bunlar o da yok.

hakkı yenen yeter ki fb olsun rahatça 3 maymunu oynarsınız. merak etmeyin sıra size de gelecek.
  • (bkz: #101821398)

dün gece ne demişim
    bugün tekrardan gördük
    lütfen var kayıtlarını açıklayın!!!
  • burada penaltı değil diyenler harbi mal. tamam kabul ediyorum top vücuttan sekip ele gitmiş olabilir ama oyuncu elini hiçbir şekilde çekmiyor. elini kaçırma gibi bir çabası yok. toplu sıkışmış halde 2 metre yol aldı adam. o zaman şöyle yapsın vücuttan gelen topu koltuğun altına sıkıştırıp diğer kaleye kadar gitsin. gol olunca kimsede itiraz edemez.
  • ilk yarı; #101832517

okan buruk'un 79. dk'da yaptığı demba ba-skrtel değişikliği çok amatörce oldu. maçın son anlarında yapılsa anlarım da uzatmalarla 15 dk varken rakibi bu kadar üstüne çekecek bir hamleye hiç gerek yoktu. hemen akabinde gol geldi ve maç başakşehir adına iyice çaresiz bir hal aldı.

sivasspor adına mert hakan'a bir kez daha ekstra bir parantez açmak gerekiyor. bir maestro edasıyla sahaya ağırlığını koydu. 3 puana yetmedi ama bugünkü performansı gerçekten özeldi.
  • gelmiş 2 trabzonlu ifab kuralı felan yazıyor
    dünkü trabzona verilen penaltıyı görünce gülüyorum
  • dün fener nasıl sahipsiz olduğu için doğrandıysa bugün de sivas doğranmıştır. gümüşdağ, abdurrahim, damat derken olan herzamanki gibi sahipsize oluyor tüm ortadoğu ülkelerinde olduğu gibi
  • rize bir başakşehir iki. kalleş köpekler puanlarımızı yediler. zahmet edip var’a bile gitmedi hakem. net penaltıydı. buna da çalmayıp neye çalacaksınız şerefsizler. -18 hissedilen havada gitmişiz takımımızı desteklemeye yönetim çıkıp itiraz etmiyor. mecnun başkan nerde? neden çıkıp takıma sahip çıkmıyor. hem türkiye kupası maç tarih ve saatleriyle, hem de hakemlerle açıkca doğranıyoruz. çıkın tepki verin lan. susmayın artık. sahip çıkın.
hesabın var mı? giriş yap