• cökün amk, her yere, hepimize cökün. zulmünüz artsin.
  • yabancı bir düşman gelse. ben bu halka nasıl zulüm ederim diye düşünse aynı böyle şeyleri yapardı.
  • daha geçen haftalarda kabotaj bayramını kutlamışken, güzel şeyler de oluyor ülkede.
  • ulan ne bitmez para hırsıymış bu be. güzel olan ne varsa yok etmeye yemin etmiş adamlar.

edit: 16 mayıs 2017, söz konusu şirket ticaret sicil gazetesi. ne güzel de faaliyet alanları varmış..

görsel
  • sikicem ha yeter amk. daha ne kadar nefret ettirecekler kendilerinden.
  • dünyanın en güzel coğrafyasında başımıza gelene bak aq.
  • ülkenin dört bir yanında (kuzeyinde, güneyinde, doğusunda, batısında) yeni kural ve kanunlarla resmen babalarının çiftliği gibi at koşturuyorlar.

işte bir ülkede kuvvetler ayrılığı olmayınca yargı da, yürütme de, yasama da tek bir zümreye bağlanınca böyle sonuçlar kaçınılmaz oluyor. ülke 2-3 senede tam bir parti devleti haline getirilebiliyor.
  • emrah safa gürkan ın da belirttiği gibi, dünyanın genelinde feodalite tipi bir sisteme doğru giriş mevcut. artık devletlerin, yerinden yönetimin, halkın tercihlerinin çok fazla bir ağırlığı kalmadı.
    onun yerine esas sermaye sahiplerinin borusunun öttüğü, ülkenin kaynaklarınında iktidar aracılığı ile bu sermaye sahiplerine bölündüğü bir sisteme doğru gidiyoruz.
    belediyeler de kaynak dağıtıyordu, ama şimdi para azalınca, yani dağıtılacak kaynak azalınca, iktidar yerel idarenin imkanlarını da elinden tek tek alıyor.
    malesef sonuç verimsizlikle sonuçlanacaktır, l şeklinde bir ekonomik gidiş olacaktır, kaçınılmaz.
    nasıl türkiye cumhuriyetinin kamu varlıklarının coğu herhangi bir denetime tabi olmayan varlık yönetiminde, artık kıyıları, koyları, limanları da böyle bir gidişe sahip olacaktır.
  • satmadık yer bırakmadılar. adamlar satacak bir şey bulamadılar, artık ülkenin doğasını, sahillerini, ormanlarını satıyor.
    ben, bunlardan çok oy verdiklerini, demokratik hakkını kullandıklarını düşünüp, bu yapılanların hepsine ortak olanlara kızıyorum.
  • bir ic anadolulu olarak soyluyorum: insallah mugla ayrilir su ülkeden, bagimsiz bir sekilde mutlu mesut yasar kendisine bahsedilen dogal güzelliklerle. yoksa kurtulamaz oralar bu talancilardan.
hesabın var mı? giriş yap