şükela:  tümü | bugün
  • bir nevi 9gag'in chat versiyonu. farklı ülkelerden birçok insanla sohbet edebilmek olsun, çeşitli gruplardaki gönderileri takip edip yorum yapmak olsun, tam bir amme hizmeti.
  • resmen testesteron kokuyor su anda. 10 erkege 1 kiz gibi gulunc bi oran var. biz de bi alaman kizina yaziyoruz, bakalim liseden kalma almanca bilgimiz bizi nereye kadar goturecek. (bkz: ıch liebe dich kiz) almanca hocam ogrettigi bilginin nerelerde harcandigini gorseydi almanca kufur edip bi sigara yakardi herhalde. dur mesaj gelmis eheh
  • baktim baktim mevzuyu çözemedim yarim saatte. tuhaf bi olusum.
  • tutmayacak olan dalga.
  • ergenlerin "who should i cosplay" ve türevleri sorularla kendi fotoğraflarını atarak birbirlerini sergiledikleri rezil bir yerdir. sizi otomatik olarak türklerle buluşturmasına rağmen saçma, özenti ingilizce konuşuluyor. kimse gençler ingilizce geliştirmeye çalışıyor falan demesin, dönen ingilizce 3-5 cümle.

am i the only one who....
    which cosplay should i do
    when u realize that...
    i was be like...

nedir bu özentilik...
  • 9gag fikrinden gelecegini dusunerek kullanayim dedim. %65 hintli sapık, %30 avrupali amerikali kaşar liseliler, %5 de 9gag sanip gelmis insan iceriyor.
  • daha fazla geliştirilmesi gerekmektedir.
  • türk bölümünün tek kelimelik özeti için; (bkz: denendi)
  • 9gag de dolaşırken alt tarafta reklamını görmem neticeainde ve kız düşürebilme maksadıyla girdiğim ve kız düşürme konusunda da kısmen başarılı olduğum 9gag adlı komikli paylaşım yapan sitenin yalnızca uygulama olarak girilebilen chat uyarlamasıdır. uygulamada sadece chat yapılmıyor ve aynı 9 gag deki gibi paylaşım yapılabiliyor olması da uygulamanın bir başka çekici özelliğidir.
  • aracılığıyla aşkı bulan insanların şaşırttığı dalga. yakında oralardayım