şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yenilige acik ve heyecanli odtu elektrik-elektronik hocasi.
 • super adamdir.**
  guleryuzludur, samimidir.

  dersi iyi anlatir. sinifin dikkatini toplamayi ve sinifi uyanik tutmayi da bilir. herkesin konuyu anladigi noktalarda dersin ozune cok katkisi olmayan sirf matematik seklindeki ispatlari believe it or not der 10 saniyede gosterir gecer. this guy cancels with that guy diye diye this guy, that guy derken gule eglene hic sikmadan ve sikilmadan uc saat blok ders yapabilen bir adamdir.

  asistanlarini ve yukseklisans ogrencilerini odtu mmrg labinda konuslandirir. son birkac yil icerisinde bolumde master doktora yapma niyeti olan sinyalci tayfa ogrencilerin en cok tercih ettikleri hoca haline gelmistir.

  esi lale alatan da yine odtu elektrik elektronik bolumunde docenttir. yakin zamanda ikiz bebekleri** olmustur.
 • (bkz: hold on)
 • kendisi odtü elektrik elektronik bölümünde bölüm başkanlığı görevini de yürütmektedir. ayrıca yüksek lisans dersi olarak verdiği computer visiondersine "dünya üzerinde verilen en iyi computer vision dersine hoş geldiniz" diyerek başlamasıyla santradan golü bulmuştur.
 • bir gün derste sıkılıp (her sinyal dersinde olduğu gibi) oturup aydın hocanın konuşması sırasında ısrarla kullandığı kelimeleri yazmıştım;
  first of all
  once again
  therefore
  corresponding
  in terms of
  just simply
  this is that is
  there should be
  depending on
  in the meantime
  typically
  nothing but
  arbitrary
  bu kelimeleri o kadar sık kullanıyor ki adam benim konuşma dilimi de değiştirdi. hele bir therefore diyişi vardır ki yaşayanlar bilir. tuhaf adamdır vesselam