• yarın için merakla beklediğim kanal.

sonuçlar netleşmeye başlayınca yüzler düşecek. saat 10 gibi 15 temmuz belgeseli falan bekliyorum.

birkaç gün sonra seçim analizleri yaparken, vali konusuna bel bağlamanın, bütün stratejiyi ekrem başkanı karalamak üzere kuran anlayışın kıvrım kıvrım kıvranırken komik durumlarını izleyeceğiz. işin sonunda binali yıldırımı nasıl sattıklarını tüm türkiye görecek. züğürt tesellisi olarak tayyip erdoğanın %52 aldığı falan vurgulanıp güven anlamında millette sıkıntı yok imajları vurgulanacak.

birkaç ay sonra ise yeni bir açılımın ayak seslerini duyarız diye tahmin ediyorum. iş cumhurbaşkanının sorgulanmasına gelirse yeni bir yol haritası lazım. hdp tü kaka, apo özünde iyi bir insan ayaklarını, dün manisalı lawrence dedikleri bülent arınç'ın "apo namaz kılardı" söylemleri dolaşıma sokulabilir.

mhp akp çatışması için çekirdek stoklarını tamamladım, tostumu yedim bekliyorum.
  • seçim yasağını umursamayarak adeta kanun tanımayan bir kurumdur.

ülkede adaletin sadece bir kadın ismi olduğunun en basit göstergelerinden biridir bu kanal.

yargı bağımsızlığında dünya sıralamasında überiz diye haber yapmasını da bilirler ama utanmadan.
  • her şeyi bırakın,hatta bu yazıyı okumayı da bırakın ve tam şu anda bu kanalı açın,nasıl bir belgesel yayınladıklarını görün.

kara propaganda makinesi.
  • artık ellerinde malzeme kalmamış olmalı ki, şimdi de (bkz: gezi olayları) üzerinden chp'ye saldıran bir belgesel yayınlamaktadır. sıkıldım bunu söylemekten ama yargılanacaksınız.
  • ruslar berline girene kadar almanlar halen kazandıklarını sanıyordu
  • seçimin ilk sonuçlarını takip etmeyi düşündüğüm kanal. özellikle aa'dan gelen %55-60 arası bir binalı yıldırım oyu ile iyice coşacaklar. fark kapanmaya başladığı zaman da yine oyların çalınmış olabileceğine dair yorumlara başladıktan sonra kapatmayı düşünüyorum
  • 15:00 itibari ile binali yıldırım kazanmış demeye başlayacak haber? kanalı
  • dünya tarihinde görülmüş en leş haber kanalı
  • bugün inşallah mors olacak suratınızı görmek için sabırsızlanıyorum. başkan imamoğlu diyeceksiniz.
  • kartalda bir sınıftan yayın yaptılar 4 ekrem 1 binali çıktı canlı yayında. istemsiz güldüm.
hesabın var mı? giriş yap