• ulan açtım a haber izliyorum amk.

ne zevkliymiş lan bunları böyle görmek :)

bir de diyor ki "mazbatayı şimdi vererek acelecilik yapılıyor" sasdasdasda

ulan 17 gün oldu ne acelesi amk.
  • verilen mazbata geri alınabilir kimse sevinmesin dediler. yazık ulan şu düştüğünüz durum insanın midesini bulandırıyor artık.
  • en tepe yöneticisinden, çaycısına, kapısındaki güvenlikçisine kadar burada çalışan herkesin allah müstahakını versin.

edit: imla
  • şimdiden kimse sevinmesin diyor... ne zaman sevinelim? cumhurbaşkanlığı seçimine kadar bekleyelim mi?

mazbata'nın tanımını yapıyorlar... i n a n ı l m a z...
  • gündüz a haber mi atv mi hangisindense bi kadın aradı. sektörün içinden haberi yapıp tanıtım yapmak istiyoruz, yetkiliyle görüşebilir miyim falan dedi. patron karşımda. buyrun dedim ben yardımcı olayım.
    -nasılsınız?
    +sağolun, siz nasılsınız?
    -teşekkürler. sektörünüzle ilgili program yapıyoruz, sizi tanıtmak isteriz.
    +tanıtsanız ne olacak hanımefendi, sektör battı, bitti, biz de döndüremiyoruz, üç kuruş gelirse devlet yapışıyor, kalırsa kalanı da zaten pul oluyor, ne diyeceğiz size, süperiz, uçuyoruz, allah devletimizden razı olsun mu? herşey iyiymiş gibi davranacağız, üstüne bi de bizden para isteyeceksiniz. sağolun teşekkürler, ilgilenmiyoruz.
    -anlıyorum.
    +ben arada denkgeliyorum kanalınıza pek anlıyor gibi bi halleri yok.
    ..
    -iyigünler.

÷ kim o?
    - a haber ya.
    ÷ afferin, makinalı gibi saydırdın.
  • türk halkını ve türkiye cumhuriyetini "karıştırmak", "düzeni bozmak" ve "nifak çıkartmak" niyeti ile yayın yapan ve arkasında oldukça zengin bir elit (kaymak) tabakanın olduğu bir propaganda yayıncısı.

bu tabaka ise ihaleler ve rüşvet ile çarkını çevirmektedir. bu çarkın en büyüğü ise istanbul. ellerinden alınan istanbul, daha doğrusu ellerinden alınan "daha fazla zengin olabilme" ihtimallerinden dolayı, türk halkını aldatıcı yayın yapmak, sokaklara dökmek ve iç karışıklık çıkartmak ihtimallerinin olabileceğini bile bile ve daha doğrusu isteyerek bu yayını yapmaktalardır.

amaçları vatan sevmek değildir, zenginliklerini korumaktır.

yaptıklarının adı ise vatan hainliğidir.
  • şuan gezi parkı gösterileri ile ilgili olarak inanılmaz kışkırtıcı bir belgesel yayınlıyorlar. dış güçlerden girdiler, terör örgütlerinden çıktılar, darbeden bahsettiler konuyu adnan menderes'e kadar getirdiler.

normal bir ülkede bu kışkırtıcı yayından dolayı kanal çok ağır cezalar yer açık söylüyorum.

rtük'ün anayasal görevi böyle kışkırtıcı ve komplo teorilerine dayanan provakatif yayınlara izin vermemektir.
  • bu kanalda her akşam 3-4 kişilik bir tartışma programı gibi bir şey yayınlanıyor. tartışma konusu genelde ak partiyi hangisinin daha çok sevdiği, cumhurbaşkanının çok mu mükemmel yoksa aşırı mı mükemmel olduğuna dair.

geçen bir elemana "sen paralel yapı hakkında yeteri kadar kötü konuşmadın" dediler diye olay çıktı. adam canlı yayını terk etti, giderken "paralelden en çok ben nefret ediyorum" diye ağlıyordu. inanmadılar, darbeci dediler bir de arkasından.
  • ilk sonuçlar gelmeden önce flash tv gibi enerjileri vardı..
    sonuçların ardından semerkand tv'ye döndüler.
hesabın var mı? giriş yap