şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • ulan açtım a haber izliyorum amk.

ne zevkliymiş lan bunları böyle görmek :)

bir de diyor ki "mazbatayı şimdi vererek acelecilik yapılıyor" sasdasdasda

ulan 17 gün oldu ne acelesi amk.
  • verilen mazbata geri alınabilir kimse sevinmesin dediler. yazık ulan şu düştüğünüz durum insanın midesini bulandırıyor artık.
  • (bkz: hahahahahahahahahaha)

kudurmuş gibi chp’li milletvekillerinin iyi partiye geçişi için özel yayın yapıyorlar hem de canlı. programın adı da unutma. sizi unutur muyuz ulan? yargılanacaksınız.
  • en tepe yöneticisinden, çaycısına, kapısındaki güvenlikçisine kadar burada çalışan herkesin allah müstahakını versin.

edit: imla
  • şimdiden kimse sevinmesin diyor... ne zaman sevinelim? cumhurbaşkanlığı seçimine kadar bekleyelim mi?

mazbata'nın tanımını yapıyorlar... i n a n ı l m a z...
  • tarihe geçsin.
    okan müderrisoğlu adlı yalamanın an itibariyle ''chp'nin deyimiyle atı alan üsküdar'ı geçti''
    ''binali önde olsa chp itiraz etse kamuoyu oluşur seçimler yenilenirdi'' dediği kanaldır.
    ar, namus, şeref, onur, gurur uğramıyor bu insanlara.
  • aktrollerin hipnotize olmuş şekilde izlediği boş beleş kanal.

bir aktroll ise sevmeyenleri dhcp-c ve pkk'lı ilan etmiş. ışid, hizbullah, el nusra falan da ekleseydin daha sansasyonel olurdu.
  • türk halkını ve türkiye cumhuriyetini "karıştırmak", "düzeni bozmak" ve "nifak çıkartmak" niyeti ile yayın yapan ve arkasında oldukça zengin bir elit (kaymak) tabakanın olduğu bir propaganda yayıncısı.

bu tabaka ise ihaleler ve rüşvet ile çarkını çevirmektedir. bu çarkın en büyüğü ise istanbul. ellerinden alınan istanbul, daha doğrusu ellerinden alınan "daha fazla zengin olabilme" ihtimallerinden dolayı, türk halkını aldatıcı yayın yapmak, sokaklara dökmek ve iç karışıklık çıkartmak ihtimallerinin olabileceğini bile bile ve daha doğrusu isteyerek bu yayını yapmaktalardır.

amaçları vatan sevmek değildir, zenginliklerini korumaktır.

yaptıklarının adı ise vatan hainliğidir.
  • bu kanalda her akşam 3-4 kişilik bir tartışma programı gibi bir şey yayınlanıyor. tartışma konusu genelde ak partiyi hangisinin daha çok sevdiği, cumhurbaşkanının çok mu mükemmel yoksa aşırı mı mükemmel olduğuna dair.

geçen bir elemana "sen paralel yapı hakkında yeteri kadar kötü konuşmadın" dediler diye olay çıktı. adam canlı yayını terk etti, giderken "paralelden en çok ben nefret ediyorum" diye ağlıyordu. inanmadılar, darbeci dediler bir de arkasından.