• doğru bir cümle.

abd'nin dünya üzerindeki tüm ülkelere karşı her daim bir planı vardır.

önemli olan bu ülkelerin yöneticilerinin oyuna kolay gelmeyecek kapasitede, uyanık, her türlü kandırılmalara karşı tedbirli kişilerden oluşması lazım gelir.
  • putin abisini arkasına alarak abd ye efelenmiş fakat aman dikkat putin abisi anında satabilir beyefendiyi.
  • oha oha oha! sıkıysa rusya ha! sıkıysa türkiye değil yani türkiye için olabilir ama rusya sıkar!
    daha ne kadar alçaltabilirsin bu ülkeyi yeter be adam!

bu arada ilk giride yazar sözün sahibini belirtmemiş fakat nasıl da şıp diye anlıyoruz kim olduğunu. giriyi göndermeden önce dur yahu belki twitterda salağın teki söylemistir diye bir umut linke tıkladım ama...

edit: swallowed arsenic uyardı başlıkta yazıyormuş asjdfjdjkdk gözlerime sokayım. bunu da silmiyorum ne kadar rezil olursak o kadar iyi amk. *

edit 2 : başlık taşındı. olsun yine de silmiyorum.*
  • dayı allahını seviyosan iki gün açıklama yapma da şu ekonomi bi soğusun ya dedirten açıklama.

üstte israil’le bağları koparırız şeklindeki açıklamaya yer verilmiş; hemen altında amerika’nın planı var hede hödö. abi kölen olim bi dur artık ya. hergün ya hergün; o bize böyle düşman, bu bizi şöyle götümüzden bıçaklamak istiyo diye diye hem bizi hem kendini deli ettin ya.
  • ee kapat o zaman incirlik’i diyesi geliyor insanın ama sıkıysa kapat.
  • adamların 2 nci dünya savaşından beri planı var. süt tozuyla başladılar bizi dürtmeye. mit'in askerin içine yerleştiler. katliamlara yol verdiler. ülkeyi yıkımın eşiğine sürüklediler. 12 eylülde icazet verdikleri darbeyle ülkenin kaidesini bozdular. devamında 90 lı yıllarda aydınlarımızın öldürülmesinde parmakları olduğu söylendi. şimdi yaşadığımız şey ise farklı. artık planları gerçekleşti. son aşama türkiye'yi parçalamak. onu da nasıl yaptıklarını hep beraber izliyoruz zaten.
  • çok “commandante” gördüm cumhurbaşkanını. geri vites yapmayacağını bilsek iyi açıklamalar aslında.
  • - "adama dünya lideri dediler o gitti sıkıysa rusya dedi."
  • 5 aralık 2017: türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı, abd’nin ypg’yi türkiye ya da iran’a saldırtacağını tbmm kürsüsünden ilan etti. tarihe şerh olsun.

hele rusya'yı koruması muazzam. "sıkıysa rusya" diye..

tanım: yürek yiyen sultanın son açıklaması.
hesabın var mı? giriş yap