• tipiyle dalga gecilmesinin sebebi tamamen sildigi 20bin küsür entrynin cogunda oldugu gibi insanlarin tipleri, sifatlari, meslekleri, inanclari, toplum icindeki sosyal statüleri vs gibi özellikleriyle dalga gecmesi olan troll. yoksa insanlarin fiziksel özellikleri ve dis görünümleriyle dalga gecilmemesi gerektigini hepimiz biliyoruz ve insan olmanin geregi de budur. lakin belirttigim gibi sen mazlumlarin ahini alirsan cikar acisi böyle aheste aheste troll birader.
  • bugün kesin olarak belli oldu ki ifşa olmanın yarattığı buhrandan iyice saçmalamaya başlamıştır.

bak sana bir güzellik yapayım bu işten nasıl sıyrılacağını söyleyeyim. bu millet ne skandallar vs gördü ve bir hafta geçmeden unuttu gitti. sen yıllar boyunca sistematik olarak insanların nefreti ile beslendin. trollük kavramının amacı nefret uyandırmak ve tepki çekerek sürekli gündemde olmaktır ya. işte bunu pek bir güzel yaptın. gün değil, hafta veya ay değil senelerce yaptın bunu. (sanırım 2 sene falan belki daha fazla) ve sürekli körüklediğin nefret şimdi geldi seni buldu. tepene bindi. tavuk sürüsü gibi güdebileceğini zannettiğin insanlar şimdi seni kovalıyor.

(bkz: gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer)

sen kendi yarattığın ve kendi üzerine çektiğin nefreti, bir de mahkemeye veririm vs diye daha bir körüklüyorsun. hala burada yazabiliyorsun. hala yılmadan bıkmadan, günde 16 saat büyütmek için uğraştığın, uğraşırken pek bir eğlendiğin o nefreti dindirebileceğini zannediyorsun. çok yanılıyorsun.

sana tavsiye, "la bi sus. bi sus. bas git. çek git artık." bir haftaya kalmaz "hee bi zamanlar gyb vardı" demeye başlayacak zaten insanlar. unutulup gideceksin.

ama yok hala burada yazmaya devam edersen, kendi yarattığın ve üzerine giydiğin nefretin altından insanları mahkemeye vs vereceğini söylemeye devam edersen (senin sayende) senden nefret edenler de durmayacak.

bunu sen istedin be abdullah. nefret duyularak popüler olmayı seçtin. kendi özel hayatına dair resimleri paylaştın. o oturduğun ev gök yeleli bozkurt'un mu? yoksa abdullah dümenci'nin mi? sen o evin resimlerini paylaştığın an, abdullah dümenci olarak sahip olduğun malları gök yeleli bozkurt olarak sözlükte kullanmaya başladığın an artık ipin ucu kaçmıştı zaten. şimdi nasıl ikisini birbirinden ayıracaksın? sen birleştirdin onları?

o kadar zaman boyunca insanlar senden nefret etsin diye uğraştın. nefret etsinler ki tepki göstersinler bende böylece daha popüler olayım diye çırpındın durdun. şimdi bunun bedelini ödüyorsun.

bu yüzden türkiye'ye ve türkiye'de yaşayan insanlara biraz güven ve sus. bas git.. yarattığın nefret bırak unutulsun. yeteri kadar rezil oldun zaten. daha fazla dürtme insanları yoksa yine sen zararlı çıkacaksın. zira trollüğünü başarı ile yapmanın bedelini ödüyorsun. biz neleri unutmadık ki, seni de unutacağız. hatırlatma artık kendini.

kaşınma. zira benim umurumda değil ama seni kaşımayı kendine iş edinecek bir sürü insan olduğunu yakın zamanda gördük.

bu da benden sana naçizane tavsiyedir.
  • bu adamın yazdıklarını görünce şu fotoğraftaki minik çocuk geliyordu aklıma ki beni yanıltmadı yine. bence troll olmakta çok haklı. lan bu tip ne tövbe bismillah.

tuvalette ekmek mi yedin panpa ? kur-an mı yırttın ? naptın amk. :))))))
  • konuya cok farkli acidan yaklasirsak, koskoca psikoloji ile ilgili akademik ortamlarda "albundy47@gmail.com" adresini kullanan kisi. ne diyelim, tebrik ederiz.
  • cihad neferiyken, alexander olmuş şahıs. demek ki amerika insanı bozuyor.
  • hakkında ne derseniz deyin ama normal bir insanla karşı karşıya olmadığımız kanaatindeyim ben. gyb olarak yaptıkları zaten ortada. ama arkasından diesel1907 nickiyle kendini ifşa etmesine anlam veremedim. çünkü güya gyb'yi ifşa etti ama 1907 zaten aynı kişiydi. bir de dün son olarak fileware denen yazar da güya bu ikisinin aynı olduğunu ispat etti malkoçoğlu gibi dolandı ortalarda falan. ama ufak bir sorun var arkadaşlar. çünkü fileware de onun ta kendisi. adam matruşka gibi lan. aça aça ilerliyoruz en son şirin babaya mı gideriz artık gargamele mi varırız allah sonumuzu hayretsin.
  • bir insanin troll sifatina ya da sanal baska bir kimlige bürünüp diger insanlarin ve suserlerin inanclarina, tabiiyetlerine, milliyetlerine, kutsallarina, yasam tarzlarina, sosyal statülerine hakaret etme, assagilama, ana avrat düz gitme hakki yoktur. bunu yaklasik 2 sene boyunca defalarca bir cok suser tarafindan uyarilmasina ragmen yapiyorsa da, sözlük yönetimi neden 3 aylik caylaklik disinda baska bir uyari vermedi bilinmez, foyasi meydana cikinca malesef en basit, ucuz yol olan ve kendinin de sürekli kullandigi yol olan dis görünüs üzerinden 3. sahislari ezme ezikligi prensibiyle darbeyi alir. bu trollün senelerdir burada yazdigi, ettigi küfürleri hic görmediginizi yazip da sonra da neden herkes bir anda öfke kusuyor demeyin entrylere biraz göz gezdirin sevgili suserler. tipiyle dalga gecen hic bir suserin bunu bayilarak yaptigina, basta kendim olmak üzere, inanmiyorum. lakin misal atatürk'ü elestirmek icin tek argümani "cüceydi" olan bir trollün boyunun atatürk'ten bile kisa olmasi neticesinde insanlarin ne yapmasini bekliyorsunuz?
  • "türk insanı mağduru sever" mottosunu iyi bellemiştir.. mağduru oynaması da bundan..
    "o trolldü zağten taam mı, esas sen onu tuzaana düştüeaan" diye başlamış bile millet, neredeyse suçlu biz olacağız.. adam iki sene boyunca yaldır yaldır küfretti buradan, şimdi otuz satırlık bir 'mektup'la neyin değişmesini bekliyor ki?

sikişle sokuşla, kapakla, orospu çocuğuyla trollük olmaz. trollük müessesi bambaşka bir şeydir..
  • troll diye oluşturduğu gok yeleli bozkurt isimli fake hesapta sürekli olarak peygambere, müslümanlığa, atatürk'e, türk ırkına, hakaretler eden ve bunu "trollük yeaa", "biz 6 kişiydik yeaa", "ben fenerbahçeyi yazdım yea", "eğlence içindi yeaa" diyerek savunan, kendi isminden utanıp abd vatandaşlığına geçmişlerin yaptığı gibi "middle name" olarak bile almayan yüz karası, utanmaz, insan müsveddesi kişi. (kişi kelimesinin yerine çok şey yazılır da maksat tanım olsun).
hesabın var mı? giriş yap