şükela:  tümü | bugün
 • öyle bir parçadır ki bu, adamın aklını başından alır. götürür uzaklara. hele bir de platoon u izlemişseniz, daha da uzaklara uçarsınız. tiesto'yu az dinlemiş olan da, çok dinlemiş olan da şüphesizdir ki bu şarkıyı en çok sevecektir. biz size trance müziği dinleyesiniz diye gönderdik, rafa kaldırasınız diye değil.
 • tiesto'yu kanaatimce tiesto yapan calismalardan bir tanesidir... elektronik muzigin nelere kadir olabileceginin de guclu kanitlarindandir.!
  nasil tarif edilir bu "eserin" bunyede yarattigi etkiler???
  icinizde biriktirdiginiz tum sikintilara, ic gecirmelerinize, eski asklariniza... kisaca ne kadar "icinize kustugunuz sey varsa" ona uzanan bir koridora sokar ilk basta... yavas yavas yurursunuz o koridorda o kapiya dogru... kapinin arkasindaki isik karanlik koridora sizmaya baslamistir artik... bir seyler olmaktadir orda "tam midenizde.." kapi yavas yavas acilirkennn.... tum o sikintilarin ice biriken seylerin icine gomulecekken, "goz yaslariniz o kapiyi aralerken" hassiktir ordan diyerek bir tekme attirir o kapiya.!
  ve bir anda gulumsemeye baslarsiniz... goz yaslariniz dinmemistir... kapidan sizanlar icinizde dolanirken siz aglamak, gulmek, dans etmek, bagirmak arasinda gidip gelirsiniz...
  en onemli nokta ise sudur... tum bunlari yasamaniz icin sadece bu muzik yetmektedir... sacma sapan ve akil kari olmayan hicbir seye ihtiyac duymaz vucudunuz bu hissiyatlar icin... sadece kulaklariniz ve acik olan zihniniz...
  okkadar.!
 • tiestonun bana göre en mükemmel parçası. inanılmaz birşey. bu tür müziği sevmeyenlerin bile kayıtsız kalamayacağı bir parça bu. platoon 'u seyredenler o filmin meşhur müziğini bilirler. tiesto o parçaya okuyup üflemiş ortaya adagio for strings çıkmış. hayatımda dinlediğim en iyi enstrumantal parçanın mourn olduğunu söyler dururum. hala da öyledir. ama yanına bunu da koydum.
 • tüm duyguları içinde barındıran şarkı,müzik nedir sorusunun en geçerli ve kabul görmesi gereken cevabı..
 • samuel barber'in 1938'de telli calgilar icin besteledigi string quartet no 1'in kucuk bir parcasidir.2000 yilinda william orbit tarafindan tozlandigi raflardan cikarilmis ayni yil ferry corsten, takip eden yillarda ise tiesto tarafindan remixlenmistir. remixler sagolsun, istanbul taksicileri bile klasik bir besteyi bangir bangir calmislardir...
 • gece gece (an itibari ile) üst kattan "e yeter artık uyumak bizimde hakkımız" gibi lafları işitmeme sebep olmuş aşmış parça..
 • eger bitiminde lethal industry'e geçiş varsa, (bkz: geçişe bak geçişe) hele ki bu lethal indsutry dj mason'ın kemanı ile katıldığı versiyonu ise tadından daha da yenmez olan tiesto ilahisi.

  (bkz: tiesto in concert 2)
 • tiesto bu şarkıyı 2004 atina olimpiyatları açılış seremonisinde tüm dünyaya dinletmişti.