• yeni bir troll'e benziyor. hoş gelmemiş. onca nitelikli çaylağın arasından bunun gibilerinin yazar yapılması gerçekten çok acı.
  • superpozisyon halindedir.
  • az evvel denk geldim profiline ve bakındım. sözlükte gördüğüm en ilginç profil diyebilirim.
  • kalitesizliğini samimiyetiyle telafi etmeye çalışan alien'dan insana ara geçiş formu.
  • inanılmaz tatlı göğüsleri olan do.. ne diyorum ulan ben? baştan alayım. inanılmaz celsius, hatta inanılmaz fahrenheit ve hatta inanılmazın da inanılmazı kelvin derecesinde sıkılan haksız yere çaylak yapılan ibnillerin en ibnili ibnil. sayılı gün geçer demişler. nah geçiyor. al işte sanki üstünden asırlar geçti amk. bak ne yazıyor: inanılmaz tatlı göğüsler.. lan yeter artık id. aha işte "1 şubat 2022 ile 15 şubat 2022 arası lanetli olduğunuzdan çaylak onay sırasında değilsiniz."

daha bir sürü başlık bekliyor amk. yıllar sonra ortaya çıkıp torpille beni yine yazar yaptırıverecek yağlı enseli bir dayım falan yok mu oğlum benim? bir de süre dolunca çaylak kalıyormuşum. işte o zaman çok yazık olur. bana değil amk benim gibi vezir olduğu kadar rezil de olan efsanelikle kestanelik arasında gidip gelmeyen harika bir içerik üreticisini kaybeden ekşi sözlük'e yazık olur. evet.
  • hayda yine mi gelmiş oğlum bu? ne güzel 2 (iki) haftadır kafa dinliyorduk amk.. bakın benden uyarması hayranı falan olmayın bunun yarın götü kalkar hiçbirinizi görmez bu.

tanım: ne yazık ki hayran kitlesi günden güne büyüyen yazar..
  • fanları tarafından sevince boğulmuş yazar. yaptığı ankete de inanılmaz ilgi var. an itibarıyla kendi dahil tam tamına 0 (sıfır) oy kullanılmış. sağ olsunlar var olsunlar.

edit: anket bozukmuş amk. boşuna sevenlerimin günahını aldım yenisi:
    https://strawpoll.com/polls/gpgv3qaomza
  • yeni badim. yazdıklarını okudum ve tek kelimeyle ba-yıl-dım. takibe alınca takipçi sayısı %33 artarak 4 oldu hihihi. keşke mesaj alımını açsa..
  • şaşırtıcı şekilde ara sıra sapıtıp düzgün entryler girebiliyor. bu da güvenilemezliğini azaltıyor. part time troll gibi puşt gibin ibne gibin bişey bu amk.
hesabın var mı? giriş yap