şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir'de iki eylül caddesi üzerinde bulunan çok popüler, çok ucuz mağaza. mango önünde sigara içen erkek grubu eskişehir'de addax önünde sigara içen erkek grubuna dönüşmüştür.
  • eskişehir'de çarşı tramvay durağının tam karşısındaki tükkan. osmangazi'ye veya otogara gitmek için tramvay beklerken vitrinini inceleyebilirsiniz rahat rahat.

yalnız, hakkaten ucuz. özellikle indirim dönemlerinde fiyuuv! (ıslık efekti) çarpayla kapışır. tek sorunu yine çarpadaki gibi peynir ekmek gibi satılan mallardan herkeste bir örnek olabileceği tehlikesidir, dikkatli olmak lazım. en son hediye almak için onca dolaşıp espark'taki fiyatlar paçavradan bozma giysiler için ateş pahası denebilecek ölçüdeyken ilaç gibi fiyatları ve çok fazla çeşit olmasıyla sevindirmiştir.

"addax'lar adadım sanaaa" diye kötü espriler yaparaktan tamamlamıştık alışverişimizi, mutluyduk. iyidir addax.
  • bilecik'in her zaman en kalabalık mağazası olma özelliği de bu markaya ait.
  • bursa da da bir adet şubesi bulunan, bayanların her daim boş bırakmadıkları, özellikle fiyatları da uygun olan, bayan giyim mekanı.
  • büyük sahra çölünde yaşayan bir tür antilop. geniş toynakları vardır. çöl kumlarında rahatça hareket ederler. öbür antiloplar kadar hızlı koşmadıklarından kolay hedeftir. an itibariyle soyu tükenmek üzeredir.
  • ankara'da sanırım henüz keşfedilmemiş olan über mağaza. ne zaman önünden geçsem boş. yalnız böyle olunca alışveriş zevkli olmuyor ki! itişip kakışan kadınlar yok, kabin ve kasa kuyruğu yok. ilginçtir buradaki görevliler de kibar. eskişehir addax'taki gibi boğularak alışveriş yapmayınca tadı çıkmıyor, alışmış bünye.

not: mağaza kızılay'da and çarşısının yanında.
  • sipariş ettiğim ve gelen arasında büyük farklar olan alışveriş sitesine sahip. gelenler daha güzel...internetten yaptığım en ucuz ve kaliteli alışveriş oldu.
  • özellikle disney temalı tshirtleri ile beni benden alan,homewear için hem tarz hem de ekonomik ürünler satan mağaza.
  • benki sürekli zaradan falan alışveriş yapan biriyim. dün annemin uyarısıyla küçük bir şok yaşadım. ayıptır söylemesi geçenlerde zaradan 99,90 tl'ye ki bilirsiniz zara genelde hep düşük fiyat psikolojisi olsun diye küsüratlı koyar etiketleri, neyse efendim bir kazak almıştım. annem kazağı görür görmez addaxta aynısı var dedi. vardır, yoktur, aynısı değildir muhabbetlerini bir kenara bırakalım. kadın üşenmemiş gitmiş addaxın oradaki mağaza müdürümü nedir ona sormuş. demiş aynısı birebir bu nasıl oluyor. adam da bilirsiniz zara türkiye'de üretim yapıyor, biz de öyle. bazı ürettirdiğimiz ürünleri, üreticiden aynı anda beğenip farklı etiketler bastırıyoruz. bu tarz şeyler olabiliyor demiş. bu arada addaxtaki kazak 30 tl idi. 70 tl'ye hakikaten yazık oldu diyebilirm çünkü aynısı kaaaardeşiiiim...bundan sonra dikkatli bakacağım bu mağazaya, bakış açımı değiştirdi kendilerine. bir de mağazadaki aşırı kalabalık ve o iğrenç ter kokusu olmasa daha güzel olacak ya neyse
  • kadın giyimin ne biçim bir sektör olduğunun yaşayan kanıtı. 2009-10 gibi yamulmuyorsam, metro altı giyim tadında bir markaydı. gezer'di bir nevi. şimdi yine öyle ama talep çılgınlarcasına artmış, çok üretip çok satıyorlar. fiyatlar yine ulaşılabilir ama ürünün değerinin çok üstünde. kazakları yün-pamuk değil, naylon çoğunlukla. polyester mangonun polyesteri gibi değil, daha bir kart. olur olmadık yerlerde altın sarısı fermuar ve parlak taşlar kullanıyorlar. tasarımları 3,5/10 fiyat 6/10 ambiyansa da 1/10 veriyorum. salı pazarı gibi. es kaza bir ürün seçsen deneyemiyorsun bile. neyse ben gördükçe umutla doluyorum bir gün zengin olacağım için.