• (bkz: after party)
  • twitch'de ki yayınları arşivleyen bir babayiğit varsa beni yeşillendirmesini istediğim twitch programı.

en başlarda izleyemediğim bir kaç yayına ihtiyacım var.
  • yiğitcan erdoğan, turgut uç ve mert günhan'ın bulunduğu radyo tarzında twitch programı. yayında uç noktalarda dolandığı sohbetlerinden ötürü yayınlarını silerler.

bazen can sungur bazen de jahrein falan katılır. jahrein bu aralar katılmaya başladı ve abi bi dur allah aşkına her yerden sen çıkma lütfen olur mu?
  • turgut bitiriyor beni.
    ee adam sonuçta alfa!
    “kötü kötü oldum”
  • xbox one x'teki game pass içeriğinde tanıştığım ve acayip kafası olduğunu düşündüğüm bir oyun. henüz kendisi ile yeni tanışmış bulunmakla birlikte kısaca bilgi vermek gerekirse;
    oyunumuzda milo ve lola adlı iki kankayı canlandırıyoruz. bu iki kanka kendilerini bir anda cehennemde, garip türlerin arasında bulurlar. birbirlerine saf saf bakarak "anaaa biz ölmüşüz ya la! acep kötü bir şey mi yaptık da cehenneme geldik?" diye karşılıklı konuşarak durumu anlamaya çalışırlar. oyunda, cehennemin içerisinde bulunan "adalet terazisi" ilginç bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. velhasıl, ilerledikçe buraya editimizi gireriz inşallah. bir göz atılması gereken oyundur diye düşünüyorum
hesabın var mı? giriş yap