• bugün en çok ağladıkları günlerden biridir..... başarılı teknik direktörlerini ne yazık ki kaybettiler..... yazık.....
  • başkanları bir kereye mahsus olmak üzere şikeyi affettirmek için çırpınırken hala 19 yıl önce oynanmış bir maç üzerinden prim yapmaya çalışan taraftardır.
  • şaşırtmazlar. yine mağdur oldukları bi konu buldular asddflşihidkskalasddssdss
  • yine iş başındalar maalesef............

emenike'nin nizami golü, pozisyon dahi bulunamayan bit 45 dakika ve üstüne de kimsenin itiraz dahi etmediği iki sarı kart sonrası bugün fazla mesai yapacakları kesinleşti...........

ağlamakla lider olunmuyor............
    avrupa'nın 3. sınıf takımlarını yenince de bişi olmuyor...........

hadi bakalım, ağlamaya devam..........
    hakemler falan,
    ahaahahahahaahahaahahha
  • onlara göre beşiktaş; hep mağdur, hep hakkı yenen, centilmen, avantayla işleri olmaz hiç kollanmazlar vs. yerseniz.
  • onlar hepinizin amina kosun. oh rahatladim.
  • kim ağlıyo anlamadım :))))
  • buradan da öyle oldukları çok net görünüyor (!) boş boş ağlıyoruz ya haksısız ya uefa da bizim gibi düşünüyo ne hikmetse.

türkiye'deki yavşak düzen ve bu düzenle kazananların yanında işini düzgün yapmaya çalışan, iyi futbol oynayıp da kazanamamın sebeplerinden biridir bu haber de.
  • sözlükte de bol miktarda bulunur.
    eskiden maç sonrası ağlarlardı artık maçtan bir ay önce ağlamaya başlamışlar. bu arkadaşlara göre bütün türkiye işi gücü bırakmış beşiktaş'ın önünü nasıl keseriz diye düşünüyor, herkes beşiktaş'a komplo kurma peşinde, iki ay sonra oynanacak derbi maçı için karanlık kapılar ardında oyunlar oynanıyor vesaire vesaire. hakem doğru maç yönetse stada bahane bulurlar, stad kusursuz olsa maç gününe bahane bulurlar, 80 bin seyircisinin önünde yenersin konya'da neden oynanmadı derler, o olmadı 1989'da sarı kart veren hakemle 2015 yılında sarı kart veren hakemi kıyaslarlar, taça bahane bulurlar, auta ayrı bahane, kornere ayrı bahane bulurlar.
  • dün akşam iki tanesiyle futbol tartıştım. antep yenilmemek için her şeyi yaptı. 9 tane sarı kart gördüler falan diye ağlıyorlardı. e ne yapacaklardı pardon? domalıp buyur abi gel mi diyeceklerdi. tamam fenere yada galatasaray'a yatan bir takımı eleştir. ne dersen de. ama futbol oynayan takımı ne diye eleştirirsin abi. manyak mısın?

tanım: klasik beşiktaş taraftarıdır.
hesabın var mı? giriş yap