• basit ve bir o kadar da şımarık hatundur. mümkünse uzak durulması temenni edilir.
  • nihayetinde aglayarak hicbir sorunu cozemeyecegini anlar.
  • her ağladığında ağzına emzik verilip susturulmuştur.
  • ben dahil çevremde bu kadınlardan bir tane bile yok. *
  • ikna kabiliyeti ve ifade yeteneği olmayan kadındır
  • ben de karşılaştım bu modelle. ilk başlarda çok güzel yiyorsunuz o gözyaşlarını. kendinize kızıyorsunuz filan, "ben nasıl bir orospu çocuğuyum ki bu kadını bu kadar üzdüm. lan benim dilim kopaydı" diyorsunuz. sonra her olaydan sonra bu tarz ağlamalarla karşılıyorsunuz ve ampüller bir bir yanmaya başlıyor. lan bu kadın hep ağlıyor aq? sonra düşünüyorsun olayları tekrar gözden geçiyorsun ve bingo! ağlayarak her sorunu çözebileceğini düşünen kadın bu diyorsun. zaten o süreçten sonra olaylara daha farklı yaklaşmaya başlıyorsun. hah bak şimdi ağlayacak dediğin anda ağlamaya başlıyor. olayı bu çünkü. haksız da olsa haklı da olsa ağlıyor. zaten zamanla bu tip bir insandan soğuyorsunuz. bu ne lan diyorsunuz. bende öyle oldu. iyi ki fark etmişim. teşekkürler gözyaşları...
  • bir bildiği vardır.
  • erkekler de deneyebilir (bkz: erkekler de ağlar)
  • akillidir, evet bende calismaktadir.
  • sorunlarla daha yeni tanışma aşamasındaki kadındır. ağlayıp sızlayarak bir yere varılmadığını öğrenecektir.tabi sonra ağlamamayı. ha bir de bazı salak erkeklere göz yaşının en büyük kadın silahı olduğunu söylemek gerek,saf olmayın.
hesabın var mı? giriş yap