• acilen çalıştığı il değiştirilmesi gereken doktorun yardım isteğidir.

bir kere de insanların değerini onları kaybetmeden bilelim. devlet için bu yarım sayfa a4 kağıdı maliyetindedir.
  • lanetlenmesi gereken saldırıdır.
    hekim hanıma geçmiş olsun.
  • olayın akp ile bağlantısını bulamasam da en yakın zamanda yardım edilmesi gereken genç bir meslektaşımın haklı isyanıdır. acil servislerde adeta kelle koltukta görev yapan doktorlardan biri olarak riskli bir iş yaptığımızı söyleyebilirim. hastanelerdeki güvenlik birimlerinin daha çok yaptırım yetkisi olduğu ve daha aktif olduğu bir sisteme geçilmesini şiddetle istiyorum. ben de bölge olarak riskli bir yerde çalışmakla birlikte sesini yükselten birinin bile yanında anında güvenlik personellerimizden biri ortaya çıktığı için güvende hissediyorum. umarım en kısa zamanda çalışma şartları daha iyi hale getirilir tüm acillerimizin.
  • sağlık çalışanlarına karşı negatif tutumun en yoğun olduğu platformlardan birisi olan ekşi sözlükte destek görmeyecek durumdur. hatta sözlüğe göre doktor hanım her türlü tehdit ve şiddeti hak etmiştir.
  • ağrı valisinin el atması gereken olay.
  • an itibari ile sözlük ahalisi tarafından ciddiye alınmayan çığlıktır. mesleği , cinsiyeti , ırkı vs vs ne olursa olsun şiddete karşı olmamıza rağmen antisosyal kişilik bozukluğunun da toplumdaki artışını durduramıyoruz ve çığlık sadace çığlık olarak kalıyor. lütfen bu defa bir insanın canına kıyılmadan , ki zaten yeterince korku yaşamış olan bu arkadaşa destek verelim.
  • sokaktaki köpeğin göz yaşına bile kampanyalar başlatan sözlüğün ne kadar aşağılık kompleksli varlıklarla dolu olduğunu gözler önüne seren başlıktır. yumun gözlerinizi, tıkayın kulaklarınızı... çünkü zamanında sizin kazanamadığınız bölümde okuyup bitirmiş bu kişi. siz de sokakta ben çok kültürlüyüm ya diye dolaşmaya devam edin. doktorları linçe devam, doktorsuz kalın diyorum size!
  • tabii ki ekşi sözlükte destek görmeyecektir.

çünkü ekşi sözlükteki doktor, bilim insanı, mühendis vs. her türlü başarılı insana düşmanlık artık ekşi sözlüğün ne durumda olduğunun ispatıdır.

geri zekalının teki birazdan fırlar zaten, "okumasaymış o da, biz mi dedik oku diye, biz mi dedik başarılı ol doktor ol diye" de zırvalar.

neyse ,değerli hekim arkadaşımıza geçmiş olsun diliyoruz.
  • bu kişi bir bölgenin tamamını itibarsızlaştırmak yerine o şehirde koşulsuz şartsız kendisine destek olacak olan meslek odasına (tabip odası) veya sendikaya (ses) gidip pekala destek alabilir. beni de törörö zannederler diye kaygılanmışsa diyecek bişeyim yok zaten
  • geri dönülemez bir durum yaşanmadan doktorun yerinin değiştirilmesi gerekmektedir dedirten çığlıktır.
    geçmişler olsun. bu olay özelinde tüm sağlık çalışanlarının güvenlik sorunlarına acilen kalıcı bir çözüm gerektiğini tekrar dile getiriyorum.
hesabın var mı? giriş yap