• bir sayfa. sloganlari su sekilde ; "rabbim nasip etsin
    allahım şuan facebook'ta açık olupta bu fotoğrafı beğenen herkese rabbim böyle mutluluk yaşatsın aminn"

https://www.facebook.com/…557337729/?type=1&theater
  • yeni gelin evleri facebook sayfaları batağında çırpınırken düştüğüm yeni batak. çıkamıyorum, bu sayfaları trollemek için aldığım sahte feysbuk hesabımı bırakamıyorum, ülkenin kadınlarının %50'sinin "rabbim, nasip, rabbim, nasip, rabbim, nasip, beğenmeden geçme, bir kez beğenenden allah razı olsun" döngüsünde debelendiğini görünce google'a "how to build atomic bomb at home" yazmaktan başka bir şey gelmiyor elimden.
    mesela bu sabah, kadınların uğradığı tacizlerin tamamen kocalarının kabahati olduğunu bu sayfadan öğrendim, yani "elleme elin karısını, ellerler karını", what goes around comes arounda yepyeni bir soluk:
    https://www.facebook.com/…482659103/?type=1&theater

adsız alkolikler benden daha iyi durumda dostlarım, rabbim bana kurtulmayı nasip eder inş. siz de allah rızası için bir kez paylaşın, tıklanma başına 1 lira bağışlayacak facebook, tedavi olacağım. ahiretaym sadness.

edit: ülke neden sik gibi bir halde sorusunun cevabını arayanlar için müthiş bir kaynak, en kısa zamanda bir ruh çağırma seansı düzenleyip talas savaşı'na girmeyi kabul eden hangi mankafaysa onun ruhuna ana avrat düz gideceğim. yaptığını beğendin mi moruk? sıçtın türk milletinin kaderine, sıçtın!

afasfsdfds ben evde şu adamı görsem jandarmayı ararım kadın şiir yazmış:

bir eş istiyorum rabbim den..
    gamzeleri gül kokan, gözleri ayet saçan.
    bir eş istiyorum;
    kalbinde allahu ekber yazan.
    bir eş istiyorum;
    balayına umre'ye gitmeyi arzulayan (sex on the umre ahdjfsahj)
    bir eş istiyorum;
    sabahı secde ile karşılayan.
    bir eş istiyorum;
    günahlarına pişman.
    ve ben bir eş istiyorum..
    sadece rabbim den istiyorum..
    sürekli istiyorum çünkü efendim (s.a.v.) hadis'ini biliyorum ;
    allah duada ısrar edeni sever

o kadar etkilendim ki arsenik içicem sanırım.

edit: karı dememden rahatsız olan olmuş, düzelttim. yalnız bu sayfalardaki kadınları hoş görmemi, ay yazıkkk dememi lütfen beklemeyin zira mazoşist kadınlar için feminizm bende hata veriyor ve kapatılıyor.
    yarın da iyice çığrından çıkan feyk hesabımı kapatarak bağımlılığımdan kurtulacağım. ben sigarayı da böyle çat diye bırakmıştım, bunu da başaracağım rabb.. ahaha pardon.

debe editi: bugün öğle yemeğine çıktığınızda yoldan geçen ve iyi durumda olmadığı anlaşılan birine yemek ısmarlayın. şahsen öyle yapacağım, iyi insan olmak için kafayı bir takım saçmalıklarla doldurup sonra da like tuşuyla bu saçmalıklardan medet ummaya gerek yok.

neyse, diyecektim ki "neden saygı duymuyorsun, onların sana ne zararı var, uff pis laikçiler, özgürlük diyorsunuz ama bu sayfaya küfrediyorsunuz ;(" ağlamaları duyuyorum. bak, aptallığın ve kesif cahilliğin neden saygı duyulmayacak bir şey olduğunu kısaca özetleyim,

''tabiki tesettür daha asildir. (açık mektubu herkes okur ama kapalı bir mektubu sadece sahibi okur)''

sayfada bolca bulunan bu gibi imalara, ne bileyim erzurum'da ramazan'da sigara içene dayak atılmasına filan saygı bekliyorsanız, hem ağlak, hem hadsiz hem de dilencisiniz be canlarım. saygı kazanılan bir şeydir ve gelişmiş bir ülkede yaşayan 8 yaşındaki bir çocuğa anlatsan "hasiktir" cevabı alacağın şeyler için saygı bekleyemeyeceksin.
    yeni gelin sayfalarında paylaştığı evine sahte kristal taşlı allah peygamber yazıları asan kadınların kocaları mesela, bu gibi sayfalarda bütün gün namuslu ahlaklı kapalı kadın övüp sonra eşleri "huzurlu mutlu yuvamm rabbimmm nasipp" filan derken facebook'tan başka kadınlara, ahiretime duamsın sayfasında açık diye hakaret ettikleri kadınlara "merve mrb çok güzelsin tanışalım mı merve hanım?" filan yazıyor. bu sayfalarda "açık mektup" olarak itham edilen herhangi bir kadının profiline girip diğer mesajların düştüğü kutuya bakın, bu sayfalarda sevap toplayan adamlardan gelen inanılmaz mesajlar görürsünüz. çünkü gerçekten de krdş türkiye bura ne beklion.
    aptallık saygı duyulması, söz hakkı verilmesi gereken değil, ivedilikle ezilmesi ve hor görülmesi gereken bir şey, güldürmeyin.
  • bu tür sayfaları burada gündem ederek hepimizi intihara mı sürüklemeye çalışıyorsunuz aziz ve kıymetli yazarlar, çok merak ediyorum.

yeni bataklığım, beni geceleri nasippp, rabbimmm, türbanlı sarıklı çocuklarımmm, abiyeee, yüzükkkk, kıymetlimisssssss diye inletecek sığınağım. şeytana inat beğenin.
  • sinirlenmek istiyorsanız mutlaka dolaşın bu sayfayı.

ulan her şeyi geçtim, başı açık olan birini gördü mü, anında saydırmaya başlıyorlar. atıyorum çift fotoğraflarında kızın başı açık ise "ne işi var bu sayfada", "yakışıyor mu hiç?" falan yazıyorlar. ne demeli bilmem ki bu düşüncelere? özgürlük, başkalarının düşünce ve kararlarına saygı; hepsini geçtim insanların anayasal (anayasa'nın kişinin hak ve ödevleri başlığı altında) haklarıyla ilgili yorumda bulunup baskı yapmaları sizde nasıl bir duygu uyandırıyor bilmiyorum, ancak beni cidden umutsuzlaştırıyor. aynı şekilde başı açık olan bir kadın da, başı kapalı olan bir kadına bunu yapmamalı. herkes, birbirinin dini, felsefi ve/veya başka herhangi bir konuda kendisiyle ilgili almış olduğu kararlara saygı duymalı.
  • dejenerasyon nedir sorusunun cevabı grup.

allaha dua ederken cc'ye facebook'u koyuyoruz sanıyorum.
  • açmayın lütfen açmayın!!!

sayfayı 10 sn inceleyeyim diye açtım, dedim ki ben biliyorum zaten o tipleri, benim çevremdekilerden daha abartılı olamazlar. ama öyle değil dostlar. neredeyse bir saattir ben her resmi tek tek tek inceliyor şaşkınlıktan tırnaklarımı kemiriyorum. yalnızca objektif bir gözle bakar, bakış açılarını görür görüşümü geliştiririm diyordum. ama olmadı.
    o nedenle açmayın. yeni bir tazegül gelinin evi modeli olacak bu sayfa. o nedenle açmayın bırakın onları kendi hallerine. yavaşça uzaklaşın bu başlığı terk edin. ciddiyim.
  • saçma sapan bir facebook sayfası. türk milletinin ne kadar araplaştığını görmek için birebir.
  • "açık mektubu herkes kapalı mektubu sahibi okur" yazanı mı ararsın(bunu yazan bir kadın), hiçbir dekoltesi olmadığı son derece uzun bir elbise giymiş bir kadına "allahım böyle çıplak eşler verme kimseye kadın dediğin sadece eşine soyunur" yazan beyinsizi mi, abidik gubidik resimlere "beğenenin böyle yuvası olsun" yazanı mı uf içim şişti.

allah öncelikle herkese akıl fikir versin. ülkemizde ne çok var böyle insanlar. cahillik desen değil, zeka eksikliği değil ne bilmiyorum ama çok ciddi problemli insanlar var. açık mektup kapalı mektup muhabbeti ne kadar rezilce bir muhabbettir? kendilerinden biri ahlaksızlık yapınca "hıaa genelleyemessin tıaa mıııa" diyip açık birinin ahlaksızlığını "bütün açıklar böyle namussuz işte bizler edepli ahlaklıyız kiee" demek... bilmiyorum sözlük nasıl böyle hasta insanlar olduk bilmiyorum.
  • üye profilinin ortalamasını alın, işte size türkiye'nin şu an ki halinin sebebi. kadın erkek demeden bu adamlar yüzünden bu hale geldik. onların cehaleti yüzünden günlerdir şehit veriyoruz. sebebini başka yerde aramayın abi. alın size sebep işte.
  • islamcı abazaların cirit attığı facebook sayfası. kılıfta "rabbim", "nasip", "hayırlı", "kapalı" gibi kavramlar manzumesi, adam başı açık kadın için "bence yanlış bir kadın kocasına soyunmalı" demiş oha amk evladı oha, kafaya gel.
hesabın var mı? giriş yap