kikina

  • prezentabl (580)
  • 924
  • 13
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

anal sekste osurmak

bir insanın başına gelebilecek en fena şeydir. yatakta yatıyorsunuz. minik öpüşmeler koklaşmalar. mutluluktan ölüyorsunuz. nerden bilesiniz havadaki aşk kokusunun birazdan osuruk kokusuna dönüşeceğini?

osurum olayı genelde doggy ve bacak omza pozisyonlarında vuku bulur. çünkü vicüdünüz 2 büklümdür. barsaklarınızda hali hazırda bulunan gaz sevgilinizin penisi sayesinde bir rektuma bir akciğerlere kaymaktadır. her sexte olduğu gibi penis, yuvasından bir şekilde çıkar. işte dananın kuyuğunun koptuğu, partnerinizin penisinin koktuğu an bu andır. penisin gevşetmesiyle açılmış bir çiçeğe dönen götünüz, düğümü açılmış bir balon gibi hava kaçırmaya başlar. lakin rektumunuzun almış olduğu şekil müsebbibi ile zoort dan ziyade poff şeklinde bir ses gelir.

şimdi bu durumu yaşayan bir insan evladının yapması gerekenleri irdeleyelim;

ilk yapacağınız şey sesi bastırmak. o yüzden osurcağınızı hissettiğiniz an "erkeğimmmmm" "daha derineeee" "allahım sana geliyorummm" hiçbiri olmadı "aaaaaaaaaaay" die bağırmanız lazım. hem vereceğiniz bu gaz ile sevgilinizin ilgisi kınalı götünüze iyice yoğunlaşır. sesi de başka bir odadan geldibile zannedebilir.

şimdi asıl zor kısma geldik. kokuyu dağıtmak,

burada sizlere şu atasözünü hatırlatmayı bir borç bilrim.

dan osuruk can osuruk, tıs osuruk pis osuruk. (meali: sesli kokmaz, sessiz kokar). lakin anladığım kadarıyla anal sex den imtina eden atalarımız poff osuruk hakkında bir şey söylememişler. bu sebeple poffladıınızda kokarmı kokmazmı hiç belli olmaz. o yüzden sexi zevki orgazmı bir kenara bırakıp sevdiceğinizin burun sağlığını ve size bakışını olduğu gibi korumaya çalışacaz.

eyvah poffladınız!!! ay herif terkedecek sizi. ay no panik ayol. hemen içinizdeki orospuyu harekete geçirin (gerçi götünüzün ağzı rögar kapağına dönmüş, içinizdeki içinizde kalmıyo. zaten yollusunuz ama neyse). derhal mekan değiştirin. tutun adamı kolundan. "hadi beni biraz da mutfak tezgahında düz " gibi bir teklif yapın. eğer herifinizin sexten anladığı "bir ileri iki geri" değilse işe yarar. hem tebdili mekanda ferahlık vardır.(keşke o ferahlık yatak odanızda da olsa)

ay adam yoldan bulduğunuz tinerci veya muzuna övgüler yağdırdığınız manav da tek istediği sizi bafilemek mi? o zaman büyük ihtimalle zaten sıcak olan sizin poffunuzla beraber daha sıcak olan yatağı terketmek istemeyecektir. bu durumda yapacağımız ikinci şey pozisyon değiştirmek olacak. bacak omzayken derhal sevgilinizi sırt üstü ve başını demin saldığınız yerden en uzak noktaya gelecek biçimde yatırmalısınız. derhal üzerine oturup zıplamaya başlayın. bu pozisyonun püf noktası şudur. partnerinizin üstünde zıplarken kollarınızı peter le koyun otlatmış ve öğle yemeiğini mutlu bir ortamda dedesinin yaptığı yavan yağsız tussuz ekmekleri yiyeceğini bilen heidi gibi sallayacaksınız. sallayın da sallayın. amaç kokuyu dağıtmak. kulaç atar gibi sallayın kollarınızı. bi yandan da "erkeimm" "kocamm" diye bağırın ki hem daha inandırıcı olur hemde bir bok yediğini zanneden kocanız olacak hıyarın dikkati hala follofoş götünüz üzerinde odaklanmaya devam etsin. işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız tokmakçınızın bir an önce boşalmasını sağlayın. artık göt kaslarınızı dantel ören kadınların parmakları gibi hızlı hızlı açıp kaparmısınız, yoksa bacaklarınızın gücüne güvenip hızlıhızlı gidip gelmek mi istersiniz bilmem. orası size kalmış.

işte böyle sevgili götü bozuk sözlükçüler. osurmak dünyanın sonu değil. yapmanız gereken tek şey götünüzü çalıştırdığınız kadar beyninizi de çalıştırmak.

devamını okuyayım »