• ben gıcığım ya! internet'e gıcığım ya! ne ya? kandırıcı ya bu! kafa karıştırmaktan başka bişey değil. ya temeli yok bunun ya! temeli yok. inanmıyorum ben buna! inanmıyorum. in-ter-net. nedir ya bu? nedir yaa? ha haha hahaha!
    gülüyorum ben buna yaa! gülmem geliyor yaa! haha hahaha haha! hahahahaa hahaha!
  • allah gani gani rahmet eylesin dün gece rüyama tunalıda bir köfteci kamuflajında, aslen torbacı olarak konuk olmuş can ciğer abimizdir.
    - kaçtan veriyodun abi
    - 75ten veriyoruz koçum
    - 50 yaparsın sen be ahmedabim
    - yapmaz mıyız be
    - yannız dışarda polisler var
    - hahahaha olum pankım dee, bi taneyim de bombalada gel onları... şşş gel gel sana 35ten yapacam ben
    [ek: bu diyaloglar.. ahmet abi.. ben.. ne alaka katiyen çözemedim. nasıl bir bilinçaltıysa artık. herneyse tüm gün gülmeme neden olduğu ve ayrıca zaten mükkemel bir karakter olan abimizi bambaşka bir rolde görmek/düşlemek gayet keyifli geldiği için kendisini bu şekilde anmayı tercih ettim. saygılar]
  • anısına hazırlanan ve http://www.ahmetabi.net/ linkinde ikamet eden siteden kendisi ile ilgili pek çok ses kaydı indirilebilmektedir. gerçekten özlüyoruz.
  • "benim için kamyon bi dondurmayı nasıl şeye koyiyorsun yiyosun benim için kamyon odur oğlum" lafıyla olayı bitirmiştir.
  • çok mübarek insandır, dini bütündür, felsefesi pektir, sırtı sağlamdır. mekanı cennet olasıdır. dinledikçe gözleri doldurandır. anlatmakla bitirilemeyecek bir ustadır.
    rahmetle anıyoruz...
  • hem çok sevip, hem de suratımızı muhtelif zamanlarda sürekli beton duvarlara çarpmak suretiyle dağıtan bir muhterem abimiz bu ahmet abi. mendillerimizdeki kan'dan, uzaktan uzağa peynir ekmek doğradığımız adamlara kadar her bir haltımıza vakıf, her şeye yetişildiğini, hiçbir şeye geç kalınmadığını bilecek kadar arif, insanın yaşadığı yere benzediğini usul usul kulağımıza fısıldayacak kadar naif, cigara paketinin üzerine çaktırmadan yazılar, resimler bırakarak hayat dersi verecek kadar ince ruhlu ve bazen dağılmış pazar yerlerine benzeyen istasyonlarda bizimle beraber dolaşırken hiç sesini çıkarmayacak kadar da güzel bir abimizdir.

vaktiyle adamın birini hakikaten edip eyleyip, hayatlarımıza dahil olmuştur işte. iyi ki..
  • kde sirketler kümesini batirip kacan rakip sirket ajani...
    geri gelecegi söylentileri dolaniyor ortalikta..
    tüylerimiz dik, biz tetikteyiz.
  • last.fm sanatçısı abimiz http://www.last.fm/music/ahmet abi/ albums

kendisi aramızda olsa şöyle derdi;
    - internet. trrr... ne mi ya bu. gülüyorum ben ya buna. trrr intennet. kanıdırıcı... kafa karıştırmakta bişi yok yani... bunun temeli yok... kandırıcı bu. inanmıyorum. inanmıyorum buna ben. dabulyu dabulyu trrr...
  • super street fighter 4te hakan'dan sonra eklenmesi gereken muhteşem şişe fırlatıcı karakter.eşya fırlatma skill'i çok gelişmiştir,yağlı bidon,şişe,bardak ne bulursa fırlatır oyunda.
  • rockstar games' in 2010 senesi bitmeden gta san andreas oyununa eklemeyi düşündüğü ek paket ve modu. söz konusu oyunda cj' in* yerini ahmet abi; ammunationların yerini içki dükkanları alacak, silah olarak da yalnızca modifiye edilebilir molotof kokteyli kullanılacakmış. mağazalarda kıyafet seçimi için çok uğraşmayacağımızı, sadece temel renklerde ipek gömlekler ve siyah kumaş pantolon ile siyah sivri burunlu kösele ayakkabı satılacağını ayrıca belirten rockstar games yetkilileri oyun karakterinin görevler dışında ek işinin rent a car işletmeciliği olacağı konusunda hemfikir olduklarını ifade ettiler.
hesabın var mı? giriş yap