• insanları dinden soğutanlardan biri daha. yahu arkadaşım tamam ahiret de var cehennem de hatta bana göre stargate deki gibi başka galaksiler de var. ancak bu ne sinir ya böyle az sakin ol.

vallahi anlamıyorum bir müslüman olarak bu insanları. eğlenenlere karşı bu öfke niye lan. bu kadar niye öfkeli bu dindarlar ya te allam.
  • yanaklarından tutarak, "allah yok din yalan" deme isteği uyandıran velet.

bu arada unutmadan, ahiret de yok.

https://twitter.com/…tatus/1212495205485682688?s=21

edit: link eklendi.
  • nerede görsem tanırım bu fatih-çarşamba ahalisini. orada bulunup da kafayı kırmayan insan yok gibi bir şey. mahalleye girdiğiniz anda suudi arabistan sınırlarına girmiş olursunuz. biraz aşağısı balat çingeneleri. bir yandan bu aşırı dinci manyak tarikat, diğer yanda dünyayı zil diye parmaklarına takıp göbek atan çingeneler. yolda yürürken oranızı buranızı çekiştirip tebliğ yapan çarşaflılar, hakaret edip islama davet eden sarıklıları aşmanız gerekir. ya onlar gibi olur aralarına karışırsınız ya da hay sizin inancınıza da cübbenize de deyip kaçarsınız. ben ikincisini yaptım.
  • https://twitter.com/…tatus/1211757894825336833?s=09

11.saniyede gözleri terminatör gibi kırmızı olan junior cübbeli barındıran videodur. bu güruhun niye k.çını yırtarak bağırdığına bir anlam veremiyorum!
  • yobaz spor paf takımı.
  • bu tipi görmemek için twitter'a girmiyorum. o nasıl itici bir tiptir ya.
  • hastayım bu özgüvene.
  • sorsan islamı tebliğ ediyoruz derler. ulan bunu gören adam bırak müslüman olmayı, islama düşman olur. niye hep böyle şeytana benzeyen, ağzından köpükler çıkararak konuşan tipleri öne çıkarırlar anlamam.
  • özgüveni ve bilgisi eksik tüm bireyler gibi anırarak eksikliğini kapatmaya çalışıyor. sokağa bıraksan tek başına evin yolunu bulamaz, minibüse binip para uzatamaz, evde bıraksan ocağı yakamadığı için evde yangın çıkartır, dövsen iki saniyede ağlayarak yalvarmaya başlar. ama işte, cehaletin matah olduğu yerde kafasına sarık takmışlar, anlamadığı dil arapçayı fonetik olarak ezberletmişler, yedirdikçe de semirmiş, balinaya dönmüş, semirdikçe de şişen göbeğiyle anırma böğürme desibeli de artmış. kapılara sığmıyor ya geçerken kendini bi bok zannediyor. dövmem ama dövdürttürüm.
hesabın var mı? giriş yap