• sürekli farklı mesleklerde çalıştığını iddia eden yazarımsı.
    mülteci bile olmuşluğu vardır
  • şimdiye kadar 54 girisi var ve bir gün onu oto lastikçi diğer gün saat tamircisi öbür hafta da bir pilot ya da antropolog olarak görmeniz mümkün.
    sevdim ama eğlenceli yazıyor. kendisine bora bora adalarından döndüğü ve yazarlığı onaylandığı şu zamanlarda hoşgeldin diyorum.
  • belki mit ajanıdır
  • ataları zamanında bukalemundu. uzun yıllar sonucunda evrile evrile ekşi sözlük yazarına dönüşmüştür.
  • ne idüğü belirsiz bir kişilik. sürekli hikaye uydurup kendini farklı gösteriyor. çoklu kişilik bozukluğu olabilir.
  • ak olmayanindan, komik olanindan troll.

trafik polisi oldugunu soyledigi entrysini gordum ilk ve diger entrylerini okudum. her entrysinde bir sey olmus bu abimiz/ablamiz.
    muhtemelen bir baska yazarligi daha var.
    takibe aldim, bakalim daha neler yazacak *
  • ben buna duyarlı bir polis olduğundan mutevellit tebrik mesajı attım lan. ahahahaha.

troll. sazan avcısı bir yazar. bizi de ketenpereye getirdi. helal olsun. sanırım oversensitive yanlarımızla dalga geciyor kendince. eğlenceli yazar. pislik yaparak eğleniyor.

seni yazdım oğlum. bir gün ben de seni kandiracagim, sen dalga gecmedin ama ben senle dalga da geçeceğim lol
  • evinde metres, sokakta polis, araçta çekici, dükkanda esnaf olan renkli kişilik. çok yönlü insanları seviyorum.
  • türbanlı kadınmış eşi gayri müslim miş, tinder de hocasını görmüş, 52 kadınla tanışmış, gibi bir çok farklı trollemeleri olan yazar.
hesabın var mı? giriş yap