• tık

ajda pekkan, ‘pazar sürprizi’ adlı programda en büyük hayalinin metroya binmek olduğunu şu sözlerle açıkladı: “bir gün kendimi kamufle edip, elime de bir dergi alıp metroya binmek ve insanları gözlemlemek istiyorum.”

ben de gitmesi daha zor olsa da safariye gidip hayvanları gözlemlemek istiyorum.
  • lütfen biriniz ajda hanım’a estetikli tüm kadınların üç aşağı beş yukarı aynı göründüğünü, kamufle olsa da olmasa da kimsenin kendisini pek tınmayacağını, milletin birbirinin yüzüne bakmayı çok uzun zaman önce bıraktığını lisanı münasip ile anlatsın.

look for your metro. but do not trust a hope, it has forsaken these lands..
  • 1970ler erkekce dergisinin 1960 abd gundeminden arak bir metro gorseli beyninde yer eden ajda pekkan'in halen gecmiste yasadigini gosteren enteresan hayal.
  • metrodakileri gözlemlemek istiyorum gibi can alıcı bir nokta barındıran hayaldir.

sirk mi burası? hayvanat bahçesi mi? mülteci kampı mı? galiba hepsinden beter. gel gözlemle beni canım sanatçım. hiçlik gör, raporlar yaz hakkımda.
  • 65 yaş üstü ücretsiz, bence yapabilir.
  • çok da zor bir hayal değil. zaten maske takıyoruz. bir kaç gün parfüm sıkmaz, lcwden bir pantolon, bir mont ısmarlayarak rahatça halka karışabilir.
  • hayalini kurduğun hayatı yaşamakla meşgulüm ajdacım.
  • hayalini yaşıyorum nenee pamuk nene
  • kamufle etsen de etmesen de hatta ajda pekkan diye alnına yazsan da kimse siklemez. belki yanına bir iki salak gelir. kendinizi ne sanıyorsunuz? alt tarafı birbirini gazlayan boomer tiplersiniz.
  • üniversite sınavında ilk bine girmiş zeki bir mühendislik öğrencisi olarak, duygulandığım hayaldir. bu ülkede metroya binmeye gücü yetmeyen insanların olduğunu bilmek gerçekten ekonomik krizin vahametini gösteriyor. keşke benim yerime her gün ajda hanım binse. ben onun bindiği arabalar binme talihsizliğini göğüsleyebilirim
hesabın var mı? giriş yap