1205 entry daha
  • adamlara emanet ettigim vadesiz maas hesabimdaki parayi bana kullandirmayan banka. gorevliye karti veriyorum, reddetti diyor. mobil uygulamaya girmek istiyorum, bir sorun var diyor. bana ne arkadasim senin sorunundan. sende benim param var ve onu kullanmam gerek. allahtan bir sekilde hallettim odemeyi. yoksa icinde 6200 lira olan karttan odeme yapamayip s.k gibi kalicaz ortada yav.
  • sanirim bu zamanlar grevdeler.

tamam grev yapmak hakkiniz ama neden internet bankaciliginizi kitliyorsunuz,

kart borcumu odeyecem yapamiyorum.

cok ayip ettiler ama...
  • ayda yılda bir işin düştüğünde internet bankacılığı kesinlikle çalışmayan ülkemizin güzide(!) bankası.
  • internet mobil cep butun bankacilik islemleri down . sanirim grevdeler . lol

plaza dili edebiyati terk .
  • şu an yazılım birimleri muhtemelen panik halinde, nasıl bir hata varsa tüm sistemleri kapattılar. karıma çiçek göndercektim ulen, açın şu sistemi.
  • wampir,akbaba,zombi,sülük
  • verdiği reklam kadar sistemini geliştirse daha iyi olmaz mıydı.
  • piston aşağı inmiştir.

edit: twitter hesabından hizmetlerin devam ettiği duyurulmuş, ancak hiçbir internet kanalından erişilemiyor.
  • muhtemelen grevden etkilenen ve an itibariyle işlem yapılamayan bankadır.
    müşteri hizmetleri memnuniyetsiz olarak telefonlara cevap vermektedir. belli ki çalışanlar mutlu değil. ekmek istiyorlarsa pasta verin bu işi çözün. her işimin bugüne kadar layıkiyle yapıldığı bankayı batırmayın ey yöneticiler. çok sağlam chip para kazandım sizden bir süre vermeyin de çalışanlarınızla barışın yoksa durum sakat.
    ek: bir yazar mesaj attı sorun network sistemlerinden kaynaklanıyormuş. grevle pek ilgisi yokmuş.
  • haklı gördüğüm grev..
    keşke sabah grev de oldukları aklıma gelseydi iki saat internet bankacılığını kullanmaya çalışmasaydım bi ton da sövdüm..

bi müddet kullanmayalım bari napalım..
4345 entry daha
hesabın var mı? giriş yap