3798 entry daha
  • hakkında 21 yılda 2.242 entry girilmişken sadece son 2 günlük rezilliği hakkında (şimdilik) 1.970 entry girilmiştir. eyyorlamam bu kadar...

ayrıca şöyle fantastik bir uyarı vermektedir:
    (bkz: bu gönderi işi iptal olduğu için yeni bi)
  • belkide birisi bunu bilerek yaptı ve sorunun ne olduğunu bildiği halde söylemedi buda olabilir aynı kıza aşık olmuşlardır ve olaylar gelişmiştir.
  • mobil uygulamasi hala su anda size hizmet veremiyoruz diyen banka. lutfen daha sonra tekrar deneyiniz *.
  • logo neden ekrana sığmıyor... çünkü akbank, kalıplarına sığmayan yeni nesil bankacılık...

aynen, çok yaratıcı.
  • dün gece yaptığım (bkz: fast) işlemini ancak 20 saat önce becerebilmiş bankadır. şükür, korktuğum olmadı. banka müşterisi değilim ama bankanın alt kuruluşu olan (bkz: tosla) isimli oluşumla, zorunluluktan dolayı işlemlerim olmuştu. parama kavuştum niyahetinde * darısı diğer bekleyen arkadaşlara..
  • isminde ak olan yapıların dandik olduğunun kanıtı gibidir. xd
  • bu başlık altında bile özgür demirtaş'a saldıran tipler yığınla, bu kadar alakasız bir ezik duygu bozukluğu görmedim. adam sanki it sistemini kurmuş da sorumlusu odur. ya gerçekten siz nasıl hayatlar yaşıyorsunuz. içinizdeki mide bulandırıcı kıskançlık gözle görülür düzeye gelmiş gidin tedavi olun.

şimdi bu başlık altında nefret kusanlar diğer başlık altında (bkz: özgür demirtaş hilal kaplan kavgası) gidip de özgür demirtaş'ı savunacak kadar şuursuzluk da yapabilecektir o kapasite vardır.
  • siber saldırı sonrası şimdilik mobil uygulaması çalışan banka. tek eksiği online yardım kısmı. o özelliği henüz devreye girmemiş. kredi kartı borcumu öder ödemez kendileri ile yollarımı ayıracağım.
  • mobil bankacılık an itibariyle açılmıştır
  • adamlar iki gün toplu tatile çıktı sanırım, hala hesabıma ulaşamıyorum.

türkiye'nin en güvenilir ve prestijli iki üç bankasından birisinin böyle taklaya gelmesi akıl alır gibi değil. ne demek db çöktü, ana bilgisayar zortladı avmarketcim.com mu bu ?

milyonlarca insanın malını mülkünü emanet ettiği bir kurum hemen devreye girebilecek, güçlü bir kaç back-up'a sahip olmalı.

para usta bu para ! neticede emanetçisin, merkez binana atom bombası düşse on dakikaya hayata döneceksin.
1801 entry daha
hesabın var mı? giriş yap