• akbil: diiiinıııt
    akbil: diiiinıııt
    .............
    .............
    .............

akbil: daniinat daniiinat daniiinat

şöför: tebrikler!! otobüsümüze binen 1000. talihli yolcusunuz!!! büyük ikramiyeyi siz kazandınız
  • akbil sesleri otobüse yayilir,
    belediye buna hayran olur bayilir.
    ford yapanlar bayanlara dayarlar,
    yasli teyzeler bos oturak ararlar.
    ayakta beklesenlerde titrer bacaklar,
    les kokuyor artik yorulmus ayaklar.

seklindeki çocuk (kalamayanlarin) sarkisidir.

ayrica;
    (bkz: #2285782)
  • aktarma versiyonu tarkan'ın kıl oldum abi'sinin ilk iki notasına benzeyen seslerdir.
  • fenerbahçe de weah sesleri'nden sonra memleket sathında en çok yankılanan seslerdir. polifonik boş akbil melodisinin, fenerbahçe'de weah seslerine benzerlik kaydettiği de görülmüştür.
  • *eğer aylık akbiliniz varsa ses: "hayatım monoton ve otobüse bile ezik giriyorum."

*indirimli akbiliniz varsa aylık değilse siz yüklüyorsanız: "öğrenciyim ama her zaman binmiyorum, sesim bile canlı çıkıyor görüyorsunuz."

*aktarma sesi: "kendimi zor bir oyun oynarken level geçmiş gibi hissediyorum."

*normal akbil monoton sesi: "zenginim, akbil ayırt etmem, arabam da var ama trafik sıkışmasın diye biniyorum" veya "napim, öğrenci değilim, öğretmen değilim, akbil de zaten maaşımın yarısını alıyor, bari kalkın da oturayım."

*kontör kalmadı sesi: "o kadar hızlı yaşıyorum ki kontörün bittiğinden bile haberim yok." veya "o kadar uzun zamandır kullanmamışım ki bittiğinden bile haberim yok" veyahut da "otobüsler o kadar canımı sıkıyor ki hiçbir şeyden haberim yok"
  • insani bilgisayar oyununda hissettirendir. candir.
  • kişide otobüs şoförüne ışın silahıyla saldırıya geçilmiş hissi veren sesdir. bide kaç çeşit ses vardır hala çözemedim.sayıyorum sayıyorum olmuyor olmuyorrr
  • yetersiz akbil: pa-ra yok pa-ra yok pa-ra yok
hesabın var mı? giriş yap