berenice

  • 1252
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 yıl önce

köpek çekmek

kopege ceken kız ve arkadasları arasında su diyalogun gecmesini sağlıycak sey;
(evde otururken)
kopee ceken: ayy ataberk ariooo
ark.: ayyy hemen acma sakınn. biraz bekle (mesgulum acamıyorum, yani sadece seninle ilgilenmiyorum imajı basarıyla yaratıldı!)
(12. calıstan sonra)
k.c: aa mereba ataberkcim ben de simdi arkadaslarla akmerkezdeyim de (işte cok da yogunum seni hic dusunmuyorum ben, arkadaslarla lay lay geziyorum, cıtırları kesiyorum mesajı basarıyla yollandı!), ay ancak acabildimm.. ne? bulusalım mı? a tabii ama simdi olmazz (ataberk anlamıo musun isim varr)... yarın olsun.
yarın olunca da bulusma yerine kararlastırılan saatten 1-1,5 saat sonra gidilirse ataberk kıvama gelmiş, sevimli 4 ayaklı tuylu bi dostumuz olmustur artık, tepe tepe kullanılabilir.

yillar sonra gelen edit: gencken ilginc bir sekilde "iliskide insanlara insan gibi davranilsin, esitlik!ozgurluk!" nidalari atan yazarin, ne yazik ki yillar icinde gercekten de bazi insanlara "kopek cekme"nin gerekli oldugunu anlamasi sanirim dusunsel acidan ilerleyecegine, geriye gittigini gostermekte...ya da gencligin hali nicedir, bazilarinin kopekten farki yoktur ki, illa kopee cekilmeleri sarttir... sanirim bir bes yil sonra olayin ne oldugu tamamen anlasilacak ve de o zaman bu entry tatmin edici bir sonucla kapanabilecektir.

ask ile gelen edit: ehheh, seven insan zaten dogustan kopek olurmus, tabii buna da kopek olmak denmezmis, ask olunca kopek cekmek de ne demekmis... bir entry daha boyle sonuclanır...

devamını okuyayım »
04.09.2001 17:39