şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlığın tam hali "akit sunucusunun iyi parti antalya il başkan yardımcısı ve milletvekili aday adayı leyla liman oruç'u sosyal medya üzerinden taciz etmesi" olacaktı.

  tacizlere yanıt vermeyen oruç'un sonrasında fetöcü ilan edilmesiyle sonuçlanmış olaydır.

  ***
  hükümete yakın akit tv sunucusu yusuf ozan demir'in, iyi parti antalya il başkan yardımcısı ve iyi parti antalya milletvekili aday adayı leyla liman oruç'u sosyal medya üzerinden taciz ettiği ortaya çıktı.

  2016 yılında, kendisine mesajlar atarak rahatsız eden demir'e cevap vermeyen oruç, aynı zamanda demir'i facebook'tan da engellemişti.

  demir'in, oruç'a attığı mesajlarda, "sempatik buluyorum sizi fikirlerimiz farklı olsa da", "bu fotoğraf hepsinden iyi", "şu gülen fotoyu dolabıma yapıştırabilir miyim" gibi ifadeler yer aldı.

  leyla liman oruç'un iyi parti'den milletvekili aday adaylığı kararından sonra ise, akit tv'de geçen hafta çıkan bir haber dikkat çekti. "ip bir fetö lağımıdır" başlıklı haberde, oruç, fetö'cü ilan edildi.

  "proje tabela partisinin pisliklerini deşifre ediyoruz" denilen söz konusu haberde, "fetö’nün desteklediği ip’li meral akşener cephesi haddini aşıp ateşle oynuyor", “eski bir gazeteci olduğu iddia edilen bahsi geçen kadın, ip’in antalya il başkan yardımcısı. leyla liman oruç, fetö’nün yalanlarını dillendirerek, açık bir provokasyona imza attı. tam bir fetö mikrofonu” gibi ifadelere yer verildi.
  ***
  https://odatv.com/…i-fetocu-ilan-etti-15051805.html
 • işte bunlar böyle lağım ağızlı tiplerdir.

  herkesi taciz ederler, cevap alamayınca fetöcü derler.

  (bkz: hadi çomarlar bunu da açıklayın)
 • kendisini gazeteci zanneden tombalacı şahsın mide bulandırıcı tavrıdır. görevden ihraç ederler diye düşünüyorum. ayrıca güzel davalarla sicili şenlenecektir tacizcinin.

  - ne kadar güzelsiniz, tanışalım mı?
  +hayır!
  - seni fetöcü seni, seni vatan haini seni!
 • ulan nasıl bir şey bu ya. bildiğin adam taciz etmiş, cevap alamayınca fetocü demiş. zihniyet hepsinin aynısı. bizden değilse fetöcü. durum şu anda bu. yazıklar olsun çöp oldu ülke. bu adamı savunanlar bile çıkar. yalan haber der. bu haberi yapan fetöcü der. der de der. yazıklar olsun.
 • siyasal islamcı ahlaksızlığının nadide örneklerinde biridir.