• http://alkislarlayasiyorum.com/…riye-baglayan-teyze

sadece " yazık " dedirten durumdur.

cehaletin satır araları :(

--- spoiler ---

onu istemeyenlerin allah cezasını versin. onu ist, onları, onun aleyhine atanların allah belasını cezasını versin. versin. versin. versin. versin.

inşallah. inşallah. inşallah. inşallah. inşallah. inşallah. inşallah. inşallah.

--- spoiler ---
  • ortalama bir akp seçmenidir.
  • gödünün gılıyım diyen teyzenin görümcesidir.
  • sonlara doğru aklıma şunu getirmiştir.
  • üzerine söylenecek söz bırakmayan video. hey yarabbim bu ve bunun gibi insanlara neyin nasıl olduğunu, doğruyu, adaleti nasıl anlatacaksın? kendimi o kadar çaresiz hissettim ki, o kadar çaresiz hissettim.
  • allah'in suratindan nurunu aldigi teyze. pinpon topu gibi de zipliyor.
  • seri takılmış plaktır teyzemiz.

beyin tutulması yaşayan ülkemizin bir yansıması..
  • --- alıntı ---

insan sarrafı olmaya gerek yok.sırf erdoğanı destekledi diye demiyorum

ama hayatında kıldığı namazı tuttuğu orucu okuduğu kuranı bir cümlesini okuyarak anlayarak yaptıysa ne olayım

eğer hırsıza yolsuza katile karşı olduğum için allah benim belamı verecekse hiç durmasın
    --- alıntı ---
  • abartılacak bir tarafı yok. konuşulması mümkün olmayan, sorgulama yetisini yitirmiş, aklı körelmiş, sadece körlemesine sahip olduğu inancıyla bakıp başka bir şey görmeyen bir teyze. aynı özelliklere sahip chp'li veya mhp'li teyzelerden ya da aynı şekilde körlemesine fanatik fenerli, gs'li, beşiktaşlı... birinden hiçbir farkı yok yani. neye yönelirsen yönel, aklı devre dışı bırakmanın sonuçları arasında hiçbir fark yoktur.

edit: aralarında fark yok dedim, ama onu görünüşüyle aşağılamaya kalkıp ondan iyi olduğunu sananlar kadar aşağılık olamaz bu teyze. bir de kendini solcu sanır bu salaklar, ama solcu olabilmek için önce insan olmak gerekir.
hesabın var mı? giriş yap