şükela:  tümü | bugün
 • şaşırtıcıdır ama gerçektir.

  yarın çıkıp biz ülkeyi israil'e satıyoruz çünkü "x" ayetinde bakınız şöyle diyor deseler yine destekleyecekler. dolar aldı başını gitti, işsizlik artıyor. hala gelişmiş bir ülke değiliz.
  rıza'yı da amerikan ajanı dediler. kendi yaptıkları yolsuzluğu abd'nin yada dış mihrakların türkiye üzerinde oynadığı oyun diye lanse ettiler emenike.
 • şaşırtıcı değildir.
  bu ülkede hala şaşırabilmenize şaşırıyorum.
 • mutlak olarak şaşırtıcıdır,
  hala şaşırabilmemize şaşıranlara hayret ediyorum. kanıral no.
 • çünkü türk insanının mizacında göt yalamak vardır. demokrasi, medeniyet falan fazladır, tepede bir adam olsun ve sürekli onun götünü yalayalım. o bizim yerimize düşünsün, karar versin. atatürk herşeyi başardı ama bu huyundan vazgeçiremedi.

  islam denen pisliğin toplumları cahilleştirip köleleştirme etkisinden de kaynaklanır. ak parti islamı kullandığı sürece bu insanlardan oy alır. çünkü bu ülkede cehalet moda, gelecektede moda olacak.
 • medya ile sağlanır. özellikle seçim yaklaştıkça yapılan yazılı ve görsel yayınlar erdoğan'ı ilahlaştırır. seçmeni alternatifsizleştirir.
 • akp seçmeni cahil, akp seçmeni gariban, akp seçmeni direkt bilgiye ulaşamıyor.

  akp seçmeni "ulusal" kanalları anteniyle seyrediyor. garip gelecek ama kablolu yayın kullanmıyorlar. atv seyrediyor adam sabah akşam. kılıçdaroğlu'nun açıkladığı belgelerle alakalı tek bildiği şey "yalan" olduğu. başka bi şey bilmiyor.

  bilse, görebilse, belki de tepki gösterecek. yapamıyor. çünkü medya kafakolda. hukuk? kafakolda.

  o yüzden bilgilendirmek hepimizin görevi.

  yayın bu belgeleri; (bkz: #72465640)
 • seçmenlerinin körü körüve kutsal bir imgeye taparcasına desteklemesi olayıdır. bugün metrodayken 4 adet orta yaşlı sayılabilecek insanın akp yi destekleme yarışına girdiklerini görünce bir kez daha anladım ki artık kurtuluş yok. adam belgelerin sahte olduğundan adı gibi emin ve bunun ülkemizin gelişmesini önlemek ve yabancı ülkeler tarafından ülkemizi işgal edilebilir hale getirilmesi için yapıldığını savunuyor. kardeşim ben de güzel ülkem gelişsin istiyorum ama cebimdeki para çalınmadan. birileri benim geleceğimi çalıp kendine bu dünyada cenneti yaşatmasın istiyorum.
 • (bkz: büyük resmi gören üniversite mezunu chp seçmeni)

  işin rengi değişti aga, büyük resmi gördünüz. asdasfasdasds.

  tasması fetöde, vekilleri malum örgütlerle temasta olmasına rağmen atatürkçülük istismarı ile oy alan partinin trolleri bundan bahsediyor ya işte bunu seviyorum. çal keke izmirin dağlarında çiçekler açar.

  adamın yayın bu belgeleri dediği şey de paintte hazırlanmış. asfasfas. olm ya. neyse bi şey demiyorum.
 • tarihte farklı örnekleri bulunur
  (bkz: muaviye/#21756828)
 • evine ekmek götüremeyip üstüne haciz geldiğinde desteği kesecek kitle. tabi çalıp çırpmıyorlarsa ..