• bir de bunların ak partili değilim ama diyen ama'dan sonra birşey yazmasa da olur versiyonları mevcuttur. allah günahlarını affetsin "ama" yatacak yerleri yoktur.
  • akp'li değilim ama yüzde elliyi evde zor tutuyorum.

akp'li değilim ama muhalefet yok muhalefet.

akp'li değilim ama hırsızım.

akp'li değilim ama...
  • akp'li değilim ama bir defa söylemek yetmiyor galiba; gerçekten akp'li değilim.
  • evlat olsalar sevilmezler.
  • bana göre bu başlık (bkz: akp'ye bu seçimde oy vermedim) şeklinde olmalıydı. neden mi?
    tanıdığım özellikle akp'li üniversite tayfası genellikle bu tavırda. hırsızlığa, yolsuzluğa oy vermeyi kendine yediremiyor insanlar, eleştiriyor kendince,
    -ben bu seçimde kızdım zaten oy vermedim.
    diyorlar, kandırılmayı bi türlü yediremeyen bir kesim var. içten içe hala yaptığı iyi şeyler olduğunu düşünüyor, etrafına oy verdim demeye utanıyor, düşünsene üniversite okuyorsun ya da mezunusun, ya hu nasıl ben akp adayı (bkz: melih gökçek) için oy kullandım diyeceksin? işin kolayını bulmuş bu eğitimli akp'li insanlar, cevap şu:
    - ben ki hep akp'ye oy verirdim bu seçim oy kullanmadım, bence melih gökçek yanlış adaydı (sadece bir örnek)
    kabullenmek zor, düşünsene 10 seçimdir oy vermişsin adamlar soymuş soğana çevirmiş savunacak bir yan yok. zaten savunsan da 2 seneye elinde kalıyor. adam düşünüyor, "ben ergenekonculara terörist dedim şimdi iş birliği yapıyorum, yarın ne olacağı belli mi olur?" diyor, işin kısa yolunu bulmuş işte:
    -ben bu seçimde kızdım zaten oy vermedim.
    ha evet sen ve senin gibiler bu kadar güçlü yapmadı zaten ak partisini.
  • akp'li olup da akp'li değilmiş gibi davranmaya çalışan troll'lerin ve akp'li yazarımsıların çok iyi bildikleri, yazılabilecek şeylerdir.

"akp'li değilim ama, siz de akp'nin üzerine çok gidiyorsunuz amk!"

mesela...
  • "ama" yok.
    "iyi ki" var.
    akpli değilim "iyi ki"
  • akp'li değilim ama müslümanım kendi çapımda!
  • objektif bakamayan tipitiplerin amadan sonrasını getiremediği boşluktur. kör solculuk bu olsa gerek 50 yıl daha muhalefet kalmak müstehak size.
hesabın var mı? giriş yap