• ülkenin birliği, dirliği ve huzuru için bir an önce aşağı çekilmesi gereken eşiktir.

gördüğüm kadarıyla aklı başında ak parti sempatizanlarının erdoğan'ın öfke patlamalarını, iç ve dış politikadaki başarısızlıklarını ve ayrıştırıcı üslubunu iyi tahlil etmeleri nedeniyle gizliden gizliye bu eşik aşağı çekiliyor. demokratik, inançlara saygılı, insan haklarına dayanan bir ülkeyi herkes istiyor. erdoğan varken bunun mümkün olmadığının bilincine yavaş yavaş varılıyor.
  • en son birileri karılarını sunacak derecede bağlıydı...
    bu aşamadaki bir bağlılık ve fedakarlık(!) için eşik aramanın mantığı yok.
    debedit: cerattepe de madene hayır
    bide bi okulumuz var yardım edebilirsek;

(bkz: taşlıdere ilköğretim okulu yardım kampanyası)
  • (bkz: boş küme)
  • mümkün olmayandır. tayyipe oy atmamayı dinsizlik olarak gören bir kitle var ortada. chp'ye oy atmayı yunanla, ermeniyle bir olup ülkeyi dış mihraklara(!) satmak olan görenler oluşturduğu bir kitle. yani acından ölse vazgeçmez tayyipinden. durum malesef sanılandan da kötü.
  • ne kadar şikayet etseler de seçim zamanı mührü akp'ye basıyorlar, x yönetemez gene en iyisi akp, sanki onların sanki akp'den daha mı iyi gibi saçma salak savunmaları, oy verdikleri parti kazanınca sanki kendilerininde kazandığını sanan güce tapanda büyük bir kitle var, yeni bir sağcı lider ortaya çıkarsa akp'den vazgeçebilirler aksi halde çok zor.
  • eceleliyle ölmesi dışında pek şans yok
  • yoktur. böyle bir eşik mevcut değildir. birine inanmakla, ona güvenmek arasından bilinçsel derin bir fark vardır. akp'lilerin rte eğilimi "inanç"kavramı üzerine inşa edilmiştir ve bunun sınırları ve eşikleri yoktur.
  • vazgeçmeyecekler amk. sırf bazı ibneler dert edinsin diye bile ölene kadar takip edecek insanlar var.
  • siyasi parti desteklemenin fanatik bir şekilde futbol takımı desteklemekle aynı olduğu ülkede olmayan eşiktir. herhangi bir fanatik taraftarı yönetim ne kadar kötü olursa olsun gs'liyken fb'li ol (veya başka türlüsü) diye ikna edemeyecekseniz bunu da yapamazsınız sayın yazar kardeşlerim.
  • eşiğin düşmesinin tek yolu yeni bir sağ partidir.
hesabın var mı? giriş yap