• mümkün mertebe kaçınılması gerekilen durumdur. liseli kardeşlerim üzgünüm ki sizler için daha iyi bir alternatif görünmüyor yaştan dolayı . fakat siz siz olun asla ama asla ciddi anlamda kariyer, kazanç vs için akrabayı tercih etmeyin.
  • bu işi yaptıktan sonra ' bi daha akrabayla iş yaparsam siksinler beni' gibisinde yakınmaların söyleneceği durum
  • sartlarda onceden anlasilmamis, profesyonel bir bag olmaksizin yapilmasi durumunda bas agrisindan ote gitmez.yapmayin demiyorum kobi olarak gene yapin. aramizda kan bagi var bu adam bana yamuk yapmaz diye dusunmemek gerek sadece. zira bu bir etken degil, sapi kaynatmakla da seker olmaz. hele bir de bizim oglan bosta bi el atsan adamlari var ki en beteri. isler kotu giderse sorumlu direkt bellidir. ayrica buyuk aile sirketleri devri coktan bitti.
    edit: bir takim eklemeler.
  • aklınızı dimağınızı sikim. neden mi çünkü kendiminkinden başladım. herifi aldık işe çaldı çırptı kaçtı orospunun çocuğu. eniştenizim demiyormu bide.

yap-ma-yın. okadar.
  • arkadaşla bile iş yapılmaması gerekir bırak akrabayı
  • sadece paranızı değil, iş yaptığınız akrabanızı da kaybetmenize neden olacak durum.
  • tehlikelidir. diğer akrabalarla aranızın bozulmasına sebep olmasın diye ses çıkarılamaz, tepene bindikçe binerler.
  • vazelini hazirlamayi gerektirir.
  • sikeyim tanıdığı. onlar "tanidik bir seyler yapar" diye size kitler ama sikin birakın birader.
hesabın var mı? giriş yap